počítací váhy

Mettler - Toledo, s.r.o. počítací váhy - spolehlivé počítací váhy

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

počítací váhy

 

počítací váhy - spolehlivé počítací váhy

 

Počítací váhy umožňují rychlejší a přesnější práci při kusovém vážení. Při práci s různými kusy a díly při výrobě sad a balíčků mohou být počítací váhy užitečným pomocníkem, který zvyšuje rychlost i produktivitu práce. Současně pomáhají zajistit kompletnost a požadovanou kvalitu hotových souprav.

 

Počítací váhy METTLER TOLEDO zváží i nejmenší kusy a díly s mimořádnou přesností, aby žádný dílek nechyběl. Počítací váhy lze též připojit přímo k systémům PLC, a tak odstranit nutnost manuálního zadávání dat. Výsledkem jsou přesnější data a kvalitnější informace o provozu.

 

Vyberte si ze tří různých způsobů montáže terminálu, abyste zajistili optimální ergonomii a maximalizovali produktivitu. Odolná a snadno omyvatelná konstrukce počítací váhy z nerezové oceli činí z počítacích vah METTLER TOLEDO ideální přístroje do hygienických provozů.

 

S inteligentním barevným displejem, díky kterému jsou aplikace vážení, jako je kontrola úplnosti nebo porcování, jednoduché, rychlé a méně náchylné k chybám, ušetříte potřebný čas i peníze. Obsluha počítací váhy na displeji s technologií colorWeight® na první pohled vidí, zda jsou hmotnost nebo počet kusů nedostatečné, správné, nebo nadměrné.

 

Počítací váhy umožňují snadnou obsluhu a nabízí širokou škálu konstrukcí můstků, designů a možností integrace, takže z nich činí ideální přístroj nejen do suchého prostředí, ale také do mokrých, náročných a hygienických provozů.