počítací váhy

počítací váhy - spolehlivé počítací váhy

Mettler - Toledo, s.r.o.

 
Třebohostická 2283/2, Praha 10, 100 00
 
+420 226 808 153
 
IČ: 60463031
DIČ: CZ60463031
Průmyslové obory

počítací váhy

Mettler - Toledo, s.r.o.

 
počítací váhy - spolehlivé počítací váhy
 
Naše počítací váhy umožňují rychlejší a přesnější práci při kusovém vážení. Při práci s různými kusy a díly při výrobě sad a balíčků mohou být počítací váhy užitečným pomocníkem, který zvyšuje rychlost i produktivitu práce. Současně pomáhají zajistit kompletnost a požadovanou kvalitu hotových souprav.
 
Počítací váhy METTLER TOLEDO zváží i nejmenší kusy a díly s mimořádnou přesností, aby žádný dílek nechyběl. Počítací váhy lze též připojit přímo k systémům PLC, a tak odstranit nutnost manuálního zadávání dat. Výsledkem jsou přesnější data a kvalitnější informace o provozu.
 
Vyberte si ze tří různých způsobů montáže terminálu, abyste zajistili optimální ergonomii a maximalizovali produktivitu. Odolná a snadno omyvatelná konstrukce počítací váhy z nerezové oceli činí z počítacích vah METTLER TOLEDO ideální přístroje do hygienických provozů.
 
S inteligentním barevným displejem, díky kterému jsou aplikace vážení, jako je kontrola úplnosti nebo porcování, jednoduché, rychlé a méně náchylné k chybám, ušetříte potřebný čas i peníze. Obsluha počítací váhy na displeji s technologií colorWeight® na první pohled vidí, zda jsou hmotnost nebo počet kusů nedostatečné, správné, nebo nadměrné.
 
Počítací váhy umožňují snadnou obsluhu a nabízí širokou škálu konstrukcí můstků, designů a možností integrace, takže z nich činí ideální přístroj nejen do suchého prostředí, ale také do mokrých, náročných a hygienických provozů.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Průmyslové váhy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky