rentgenové kontrolní systémy

Mettler - Toledo, s.r.o. rentgenové kontrolní systémy - bezpečnostní rentgenové kontrolní systémy

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

rentgenové kontrolní systémy

 

rentgenové kontrolní systémy - bezpečnostní rentgenové kontrolní systémy

 

Námi dodávané rentgenové kontrolní systémy Safeline jsou navrženy se zvláštním důrazem na detekci nežádoucích fyzických kontaminantů v potravinách a farmaceutických výrobcích, bez ohledu na jejich tvar nebo umístění v produktu.

 

Při umístění rentgenového kontrolního přístroje na začátek výrobní linky lze kontaminanty odstranit již u zdroje a okamžitě identifikovat dodavatele. Odstranění kontaminantů před zvýšením hodnoty výrobku jeho dalším zpracováním snižuje výrobní náklady i plýtvání potravinami.

 

Naše rentgenové kontrolní systémy představují dokonalé řešení především pro kontrolu malých, středně velkých, potravinářských a farmaceutických výrobků.

 

Kromě detekce kovů dokáží rentgenové kontrolní systémy odhalit i těžko odhalitelné fyzické kontaminanty, jako jsou např. sklo, kameny, kosti atd. Navíc dokáže rentgenový kontrolní systém provádět i celou řadu úkonů kontroly integrity výrobků, jejichž cílem je zvýšit bezpečnost a kvalitu výrobků.

 

Intuitivní rozhraní v kombinaci s konstrukcí s předním otevíráním umožňuje snadný přístup pro účely čištění a údržby, čímž rentgenové kontrolní systémy prodlužují provozní dostupnost a zvyšuje produktivitu.