rentgenové kontrolní systémy

rentgenové systémy - rentgenové kontrolní systémy

Mettler - Toledo, s.r.o.

 
Třebohostická 2283/2, Praha 10, 100 00
 
+420 226 808 153
 
IČ: 60463031
DIČ: CZ60463031
Průmyslové obory

rentgenové kontrolní systémy

Mettler - Toledo, s.r.o.

 
rentgenové kontrolní systémy - bezpečnostní rentgenové kontrolní systémy
 
Námi dodávané rentgenové kontrolní systémy Safeline jsou navrženy se zvláštním důrazem na detekci nežádoucích fyzických kontaminantů v potravinách a farmaceutických výrobcích, bez ohledu na jejich tvar nebo umístění v produktu.
 
Při umístění rentgenového kontrolního přístroje na začátek výrobní linky lze kontaminanty odstranit již u zdroje a okamžitě identifikovat dodavatele. Odstranění kontaminantů před zvýšením hodnoty výrobku jeho dalším zpracováním snižuje výrobní náklady i plýtvání potravinami.
 
Naše rentgenové kontrolní systémy představují dokonalé řešení především pro kontrolu malých, středně velkých, potravinářských a farmaceutických výrobků.
 
Kromě detekce kovů dokáží rentgenové kontrolní systémy odhalit i těžko odhalitelné fyzické kontaminanty, jako jsou např. sklo, kameny, kosti atd. Navíc dokáže rentgenový kontrolní systém provádět i celou řadu úkonů kontroly integrity výrobků, jejichž cílem je zvýšit bezpečnost a kvalitu výrobků.
 
Intuitivní rozhraní v kombinaci s konstrukcí s předním otevíráním umožňuje snadný přístup pro účely čištění a údržby, čímž rentgenové kontrolní systémy prodlužují provozní dostupnost a zvyšuje produktivitu.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Průmyslové váhy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky