klínové řemeny

klínové řemeny - řemeny pro klínové řemenice, hladké klínové řemeny, standardní, opletené i neopletené klínové řemeny, oboustranné klínové řemeny

 
Na Celné 5/524, Praha 5, 150 00
 
+420 226 539 954, 603 155 498
 
+420 226 539 950 (fax)
 
IČ: 44849940
DIČ: CZ44849940
Průmyslové obory

klínové řemeny

klínové řemeny - řemeny pro klínové řemenice
Dodáváme hladké klínové řemeny, standardní, opletené i neopletené oboustranné klínové řemeny.
Gates vyrábí jednotlivé řemeny se standardními šířkami, které se označují písmeny Z, A, B, G, D, v několika řadách klínových řemenů nižší vyšší výškou průřezu a s jednoduchou i složitou vnitřní konstrukcí. V jedné šířce existuje několik řad řemenů s různými dosažitelnými výkony. Opěrná plocha řemenů s vyšším profilem drážce je větší, ale nelze použít příliš malé řemenice. Nejvýkonnější řemeny mají podélnou tažnou vrstvu doplněnou další vrstvou s příčně orientovanými vlákny, která brání příčnému prohnutí řemenu do klínové drážky vlivem tahu.

Pro rychloběžné převody se používají řemeny s nízkými profily, ve kterých při ohýbání přes klínové řemenice vzniká menší teplo. Používají se ve tvaru podélně spojených žeber, a to pryžové Micro-V nebo polyuretanové Polyflex JB.
Klínové řemeny s upravenou konstrukcí pro zemědělské stroje se uplatňují i jako spojky s prokluzem na řemenicích.
Speciální řemeny pro rychloběžné aplikace, především na pohony obráběcích strojů. 
Odolnost nízým i vysokým teplotám, bez ztráty přenášeného výkonu. Provoz od -54 do 85 stupňů Celsia.
 
 
 
 
 
 
Klínové řemenynedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích v oblasti klínových řemenů ?
Pokud se zabýváte prodejem průmyslových klínových řemenů či řemenic nebo dodáváte, standardní, opletené i neopletené oboustranné klínové řemeny, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.
Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.
Kromě klíčové fráze klínové řemeny bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.
Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:
Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru hladké klínové řemeny pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává klínové řemeny již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti hladké klínové řemeny, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Řemeny a Strojní komponenty

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Řemeny-řemenice

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky