průmyslové konektory

průmyslové konektory - těžké průmyslové konektory

 
Zdíkovská 2922/22, Praha 5, 150 00
 
+420 257 210 114
 
+420 257 211 935 (fax)
 
IČ: 45313491
DIČ: CZ45313491
Průmyslové obory

průmyslové konektory

průmyslové konektory - těžké průmyslové konektory
Standardem při výrobě je použití hliníku a bronzu odolných vůči mořské vodě. Ve smontovaném stavu splňují konektory a zejména průmyslové konektory stupeň krytí IP66, nezávisle na tom, zda se jedná o šroubovací nebo rychloupínací systém "Push & Pull", který ocení uživatel často rozpojující a spojující elektrické propojení. Všechny typy průmyslových konektorů jsou elektricky jištěny s využitím jistících (vodících) kontaktů. Fáze jsou propojovány pomocí vedlejšího spínacího obvodu a jistící kontakty spínají cívku přes bezpečnostní spínač. Tím je zaručeno, že průmyslový konektor není při rozpínání pod proudem. Kolíky a zdířky se sestávají vždy ze dvou dílů (viz obrázek kontaktního kolíku resp. zdířky a dílů pro připojení vodiče). Toto konstrukční řešení průmyslového  konektoru umožňuje flexibilní montáž a demontáž resp. propojování vodičů různých velikostí. Bezpečné spojení mezi kontaktním kolíkem resp. zdířkou a dílem pro připojení vodiče je zajištěno kuželem. Lamelový systém MWT zajišťuje velmi dobré propojení mezi kolíkem a zdířkou. Při ohřevu se zvyšuje tlak mezi povrchy kolíku a zdířky a tím se snižuje elektrický odpor.
nn - dle velikosti až do 660 A při 1 100 V
multipinové konektory - až 50 pólů, max 40 A a max 500 V
vn - řada 7 200 V až 540 A
řada 12 000 V až 540 A
řada 25 000 V až 500 A
Ve vysokonapěťové technice je možné použít speciální průmyslové konektory, které jsou zkonstruovány jako flexibilní a pohodlné prostředky pro spojování a prodlužování pohyblivých elektrických vedení. Klasickými aplikacemi jsou standardní napájení, pohyblivé jeřáby, generátory a stroje pro odstraňování zeminy, stavby dolů a tunelů. Pracovní napětí dosahuje až 25 kV a proudové zatížení až 500 A.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?
Pokud prodáváte produkty z oboru průmyslových konektorů či těžkých konektorů pro průmysl, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.
Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.
Kromě klíčové fráze průmyslové konektory bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.
Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:
Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru  těžké konektory pro průmysl pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé konektory pro průmysl již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Průmyslové konektory dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti konektory pro průmysl, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Elektroinstalační materiály v záložce průmyslové konektory.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Elektroinstalační materiály

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky