profilové lišty

profilové lišty - lišty s profily, konstrukční profilové lišty, plastové profilové lišty, kovové profilové lišty

 
Modletice 81, Říčany, 251 01
 
323 610 111
 
323 610 121 (fax)
 
IČ: 60487003
DIČ: CZ60487003
Průmyslové obory

profilové lišty

profilové lišty - lišty s profily
Společnost OBO Bettermann je přítomna na trhu s elektroinstalačním materiálem a profilovými lištami již více než 100 let. Její sortiment zahrnuje přes 30.000 různých výrobků pro bezpočet zadání v oblasti elektrických instalací zejména konstrukční profilové lišty. Tato nabídka je vzájemně provázána do systémových řešení pro jednotlivé oblasti lidské činnosti. K dispozici jsou profilové lišty sestavené na míru pro průmysl, dopravní infrastrukturu, administrativní objekty, objekty pro bydlení, zemědělskou výrobu, profilové lišty pro energetiku nebo objekty pro kulturu a zábavu. Opomenuty ale nejsou ani specifické požadavky na elektrické instalace s profilovými lištami v historických objektech nebo v loďařském průmyslu. Pro snadnou orientaci zákazníků je elektroinstalační materiál a profilové lišty OBO rozdělen do sedmi výrobkových segmentů. Segment KTS – Kabelové nosné systémy, zahrnuje kabelové žlaby a žebříky, stoupací kabelové žebříky, nosníky svítidel, závěsy, výložníky a další nosné systémy pro vytváření kabelových tras v interiéru i exteriéru nejrůznějších objektů. Segment profilové lišty LFS – Systémy ukládání vedení, skrývá materiál určený především pro vnitřní nástěnné instalace budov. Zahrnuje instalační profilové lišty, instalační kanály, přístrojové parapetní lišty nebo prostorové instalační sloupy a lišty.
Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?
Pokud prodáváte profilové lišty, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.
Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.
Kromě klíčové fráze profilové lišty bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.
 
Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:
Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru profilové lišty  pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává profilové lišty již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti profilové lišty, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Elektroinstalační materiály. Profilové lišty - elektroinstalační profilové lišty, plastové profilové lišty, instalace profilové lišty

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Elektroinstalační materiály

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky