intralogistika

intralogistika - intralogistické systémy

Bosch Rexroth, spol. s r.o.

 
Těžební 1238/2, Brno, 627 00
 
+420 548 126-658
 
IČ: 00547425
DIČ: CZ 00547425
Průmyslové obory

intralogistika

Bosch Rexroth, spol. s r.o.

 
intralogistika - intralogistické systémy
 
Stále více individualizovaných výrobků, větší rozmanitost komponentů, kolísavé počty vyráběných kusů – konkurenční tlak v intralogistice roste. Autonomní dopravní systémy vytvářejí potřebnou flexibilitu a transparentnost. S ActiveShuttle přináší Bosch Rexroth nový standard: Systém zajišťuje robustní a efektivní přepravu nákladů do 260 kg. Plně automaticky. Transparentně řízený pomocí ActiveShuttle Management System (AMS). To je Intralogistika 4.0!
 
AMR ActiveShuttle intralogistika již vstupuje do továrny budoucnosti: je rychle zaveden bez nutnosti přizpůsobení vaší stávající tovární infrastruktury, má intuitivní ovládání, je kompletně propojen a bezpečný pro použití s lidmi! ActiveShuttle intralogistika automatizuje a standardizuje dodávku materiálu. Přepravujte své vozíky naložené přepravkami (KLT) maximálně flexibilním a bezpečným způsobem. ActiveShuttle Management System (AMS) umožňuje vysoce flexibilní řízení objednávek, které lze zadávat ručně nebo automaticky prostřednictvím externích systémů.
 
ActiveShuttle intralogistika zajišťuje ekonomický a optimalizovaný tok materiálu a zboží v logistickém a výrobním sektoru. Lze jej použít v intralogistice různých průmyslových odvětvích, jako je automobilový průmysl včetně jeho dodavatelského řetězce, elektrotechnický průmysl nebo v jakýchkoliv jiných odvětvích s intralogistickými aplikacemi. Zrychlete svoji intralogistiku.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Intralogistické systémy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky