membránové průchodky

membránové průchodky - membránové kabelové průchodky

OS-KOM spol.s r.o.

 
Zdíkovská 2922/22, Praha 5, 150 00
 
+420 257 210 114
 
+420 257 211 935 (fax)
 
IČ: 45313491
DIČ: CZ45313491
Průmyslové obory

membránové průchodky

OS-KOM spol.s r.o.

MEMBRÁNOVÉ PRŮCHODKY:
Membránové průchodky jsou určeny pro aplikace s vysokou hustotou montáže a minimálním namáháním kabelů v tahu. Při zavádění kabelu do průchodky se vybrané membrány probodnou tenkým hrotem, protáhnou se tudy kabely a celá osazená deska se vloží do výřezu v plechu rozváděče. Všechna provedení membránových průchodek jsou k dispozici v šedé nebo černé barvě. U základního provedení KEL-DP s krytím IP65 se jedná o desky z elastomeru, na kterých jsou předlisovány membrány různých velikostí. Umožňují levné a rychlé zavedení mnoha kabelů do rozváděče u aplikací, kde nedochází k mechanickému namáhání. Hustota montáže v membránové průchodce je až 50 kabelů na průchodkovou desku velikosti 142 × 44 mm. V nabídce jsou obdélníková i kruhová provedení, přičemž větší obdélníkové provedení lze dodatečně ke stěně přišroubovat. Dle tloušťky zařízení rozlišujeme dvě provedení, A pro plechy tloušťky 1,5 až 2,5 mm a B pro tloušťky 2,8 až 4 mm. Robustnější průchodkové desky KEL-DPZ jsou odolnější, membrány jsou nalisovány na pevném polyamidovém rámečku a díky dvojitému těsnění je zajištěno krytí až IP68. Rámeček membránové průchodky se na zařízení šroubuje, což zajistí dostatečné upevnění u aplikací, kde nejsou kabely namáhány v tahu. Velikosti potřebných výřezů v elektrických zařízeních jsou shodné s otvory pro průmyslové konektory a pro standardní průchodky PG. Vyztužené membránové průchodky KEL DPU umožňují levné a rychlé zavedení mnoha kabelů do rozváděče u aplikací, kde dochází k mechanickému namáhání. V nabídce jsou obdélníková provedení membránových průchodek. Speciální membránové desky KEL-DPZ-KL jsou určeny pro rozvaděče Rittal KL. Jsou to membránové průchodky s kovovým jádrem, vybavené zaslepenými otvory pro kabely či hadičky. Předlisované otvory jsou zakryty tenkou membránou, která se před použitím probodne tenkým hrotem. Při pohledu na zadní stranu desky jsou patrné výlisky, které spolu s membránou na přední straně zajišťují krytí IP65.
 
Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?
membránové průchodky - pokud prodáváte systém pro membránové kabelové průchodky, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.
Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.
Kromě klíčové fráze membránové průchodky bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.
Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:
Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru membránová kabelová průchodka pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé membránové průchodky již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Průmyslové chlazení dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti membránových průchodek, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Kabelové průchodky

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Kabelové průchodky

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky