odsávání třísek

KOLÁŘ K+K s.r.o. odsávání třísek - systém pro odsávání třísek

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

odsávání třísek

odsávání třísek - systém pro odsávání třísek

Firma Kolář K+K s.r.o. zastupuje pro ČR a Slovensko firmu KNOLL Maschinenbau GmbH, která je světový lídrem v oblasti dopravy a úpravy třísek, odsávání třísek, filtrace chladících kapalin a čerpací techniky.

Odsávání třísek je moderní způsob jejich přepravy za předpokladu, že třísky jsou drobné (do 30 mm) a relativně suché (do 10% vlhkosti). Principiálně je systém odsávání třísek založen na pneumatickém (podtlakovém) odsátí třísek od jedné, nebo více sběrných stanic zesíleným potrubím do centrálního zpracování. Centrální jednotka se sestává z kompresorové stanice a cyklonu, který třísky vysype do sběrného kontejneru, nebo k dalšímu zpracování, jako je např. briketace. Sběrné jednotky lze koncipovat tak, aby kromě zásobníku a elektricky otevírané klapky obsahovaly i další potřebné komponenty pro přípravu třísky k jejich transportu. Tím máme na mysli zbavení vlhkosti (např. odkapem, evtl. centrifugou), či jejich nadrcením, pokud by tříska byla příliš dlouhá pro transport.

Výhody systému odsávání třísek KNOLL:

  • Moderní systém s minimálními zástavbovými nároky, který šetří místo v hale, neboť hlavní odsávací jednotka může být umístěna mimo výrobní proces.
  • Konvenční transportní systémy (dopravníky třísek) a často složitá logistika s plnými kontejnery na třísky po hale - zcela odpadá.
  • Zvýšení bezpečnosti provozu
  • Snížení nároků na provoz a údržbu.
  • Robustnost provedení všech komponent zaručuje maximální spolehlivost
  • Vysoký výkon centrální jednotky, a to až 1.500 kg/h při přepravě hliníkových třísek
  • Dosah systému až do vzdálenosti 500 m od centrální jednotky

Více informací naleznete na:

http://kolarkk.cz/index.php/centralni-zaizeni-a-systemy/81-dopravni-system-s-odsavanim

nebo na

https://www.knoll-mb.de/en/central-systems/systems-with-extraction-technology/

V případě zájmu nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Další prezentace

Odsávací systémy