plastové armatury

plastové armatury - armatury z plastu, průmyslové plastové armatury

 
Brabcova 1159/2, Praha 4, 147 00
 
+420 241 402 206
 
+420 241 400 290 (fax)
 
IČ: 25679554
DIČ: CZ25679554
Průmyslové obory

plastové armatury

plastové armatury
Průmyslové plastové armatury nacházejí uplatnění v řadě průmyslových odvětví jako je chemický průmysl, úprava vody, elektronika, energetika, lodní průmysl, rozvody vody a plynu, facility, stavebnictví adt. Výhodou plastových armatur je vysoká chemická odolnost, nízká hmotnost a dlouhá životnost potrubních systémů a armatur z plastů. Dodáváme plastové klapky, kulové kohouty, membránové ventily v řadě materiálových provedení PP,PVC,PVDF, atd.
 
 
 
Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?
Pokud se zabýváte prodejem plastových armatur, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.
Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.
Kromě klíčové fráze plastové armatury bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.
Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:
Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru plastových armatur pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé plastové armatury již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Průmyslové plastové armatury dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti plastová armatura , stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Průmyslové armatury v záložce plastové armatury.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Průmyslové armatury

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky