mazací oleje

mazací oleje - průmyslové mazací oleje

 
Michelská 1552/58, Praha 4, 141 00
 
+420 234 714 710
 
+420 234 714 718 (fax)
 
IČ: 25588389
DIČ: CZ25588389
Průmyslové obory

mazací oleje

mazací oleje - průmyslové mazací oleje
Opotřebení materiálu a koroze v průmyslových zařízeních mohou značně narušit výrobní procesy a vést k masivní ztrátě příjmů. Výběrem správného maziva můžete proti těmto problémům účinně bojovat a udržitelně optimalizovat své výrobní procesy. Řešením jsou vysoce výkonné speciální mazací oleje od společnosti Klüber Lubrication.
Mnohostranný výkon pro vaši výrobu: spolu s účinným mazáním vám naše mazací oleje umožňují minimalizovat opotřebení a tření, poskytují spolehlivou ochranu proti korozi a rozpouštějí úsady.
Vysoce výkonné: s mazacími oleji značky Klüber dosáhnete optimálních výsledků i při vysokých rychlostech, velkém zatížení a vysokých teplotách.
Dobrá snášenlivost a stabilita: naše mazací oleje se vyznačují velmi dobrou snášenlivostí se širokou škálou materiálů, stejně jako vynikající schopností smáčení a malými změnami viskozity v širokém teplotním rozsahu.
Speciální řešení pro individuální potřeby: poskytujeme vám ta správná řešení problémů, kterým čelíte – od mazacích olejů pro širokou škálu průmyslových odvětví až po zvýšenou energetickou účinnost.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Průmyslové oleje

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky