ethernetové teploměry

ethernetové teploměry – přesné ethernetové teploměry, STE2 ethernetové teploměry, IP ethernetové teploměry

HW server s.r.o.

 
Formanská 296, Praha 4 – Kateřinky, 149 00
 
+420 222 511 918
 
IČ: 27409392
DIČ: CZ27409392
Průmyslové obory

ethernetové teploměry

HW server s.r.o.

 
Ethernetové teploměry STE2
 
STE2 je ethernetový teploměr pro vzdálené měření teploty. Komplexní sada s jednotkou, teplotním čidlem a napájecím zdrojem. Komunikaci STE2 zajišťuje ethernetový slot pro „drátové“ připojení, nebo výkonný Wi-Fi modul. Stejně tak si lze vybrat mezi typy napájení, klasické 5V ze zdroje, či napájení PoE. Ethernetové teploměry STE2 jsou víceúčelová zařízení, jelikož dokáže načítat až pět senzorů na sběrnici 1Wire a 1Wire-UNI (protokol spol. HW group). Je možné připojit senzory vlhkosti, napětí, úniku vody, CO2, VOC a přes proudový převodník 4-20mA jakýkoliv senzor s tímto výstupem. Pro připojení detektorů s DO kontaktem je zařízení vybaveno dvěma DI vstupy.
 
Ethernetové teploměry disponují vlastním webrozhraním pro nastavení a ovládání, v případě překročení povoleného rozsahu hodnot zasílá alarmové zprávy e-mailem až na dvě zvolené adresy. Ethernetový teploměr STE2 je možné připojit do cloudové aplikace HWPortal.cz, kde se dají přidat další e-mailové kontakty pro zasílání alarmových stavů. Při použití SMS brány HWg-SMS-GW3 je alarm rozšířen na prozvonění nastavených telefonních čísel a SMS zprávy.
 
Ethernetové teploměry jsou velmi všestranné, ekonomické jednotky pro hlídání serveroven, racků, lednic, mrazáků, skladů, pěstíren a podobných důležitých objektů.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Průmyslové teploměry

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky