laboratorní váhy

laboratorní váhy - precizní laboratorní váhy

Mettler - Toledo, s.r.o.

 
Třebohostická 2283/2, Praha 10, 100 00
 
+420 226 808 153
 
IČ: 60463031
DIČ: CZ60463031
Průmyslové obory

laboratorní váhy

Mettler - Toledo, s.r.o.

 

laboratorní váhy - precizní laboratorní váhy

 

Naše laboratorní váhy jsou velmi přesné vážicí přístroje. Vzhledem k citlivosti vysoce výkonného snímače hmotnosti jsou analytické laboratorní váhy vybaveny ochranným krytem proti proudění vzduchu, který zajišťuje stabilní vážicí prostředí.

 

Díky kapacitě laboratorní váhy do 520 g a odečitatelnosti do 1 mg patří mezi běžné aplikace analytických vah příprava vzorků a standardů, recepturování, rozdílové vážení, stanovení hustoty a rutinní zkoušky pipet.

 

Přesná laboratorní váha je robustní váha s váživostí do 64 kg a s odečitatelností do 0,1 mg. Modely laboratorní váhy s nižší odečitatelností mají ochranný kryt proti proudění vzduchu k zajištění nejlepšího výkonu, zatímco modely s velkou váživostí mají velkou vážicí misku, která pojme i těžké náklady.

 

Přesné laboratorní váhy se používají v řadě různých laboratorních aplikací i ve výrobním prostředí, včetně přípravy vzorků a standardů, recepturování, statistické kontroly jakosti a počítání.

 

Laboratorní mikrováhy jsou mimořádně přesné přístroje používané k vážení velmi malých vzorků s vysokou přesností. Mikrováhy společnosti METTLER TOLEDO nabízejí váživost až 52 g a odečitatelnost až 0,1 µg, což umožňuje navážení množství vzorku o hmotnosti pouhých 30 µg.

 

Výhodou laboratorní váhy je precizní vážení a precizní kontrola teploty, intuitivní ovládání s přesnými pokyny v jednotlivých krocích a robustní konstrukce laboratorní váhy, která zajišťuje dlouhou životnost nástroje. Odpovídají požadavkům na kontrolu kvality a produkci v potravinářském, farmaceutickém, chemickém průmyslu i v dalších odvětvích.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Průmyslové váhy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil