váhové terminály

váhové terminály - rychlé váhové terminály

Mettler - Toledo, s.r.o.

 
Třebohostická 2283/2, Praha 10, 100 00
 
+420 226 808 153
 
IČ: 60463031
DIČ: CZ60463031
Průmyslové obory

váhové terminály

Mettler - Toledo, s.r.o.

 

Váhové terminály - rychlé, přesné a spolehlivé váhové terminály

 

Moderní váhový terminál IND780 je vysoce flexibilní terminál, který dokáže podporovat jednoduché i složité, samostatné i integrované aplikace pro vážení a kontrolu. Váhové terminály jsou k dispozici se širokou nabídkou komunikačních rozhraní, včetně sériových, ethernetových a USB rozhraní a různých rozhraní typu Fieldbus.

 

Vícekanálový váhový terminál IND780 dokáže ovládat a sčítat hodnoty ze čtyř vah, takže vyhoví všem požadavkům na procesní nebo transakční vážení a požadavkům na maximální produktivitu. Terminál IND780 je možné využít také v prostředí s nebezpečím výbuchu.

 

Varianta váhového terminálu IND780drive dokáže pracovat v různých aplikacích s vážením vozidel bez použití počítače. Umožňuje ovládání dvou samostatných vah, na kterých jsou odbavována přijíždějící a odjíždějící vozidla, a to s použitím permanentní, nebo dočasné táry vozidel.

 

Kontrolní dávkovací váhové terminály IND780batch Vám pomůžou zajistit stálé kvalitní vážení produktů a lepší kontrolu šarží. IND780batch představuje kombinaci vyspělé kontrolní technologie a funkcí výkonného terminálu IND780.

 

váhové terminály IND780batch byly navržen ke kontrole dávkování v potravinářském a chemickém průmyslu, ve výrobě plastů v kamenoprůmyslu a lze jej používat jakožto samostatný terminál v kombinaci s jednou i několika váhami. V náročnějších aplikacích může váhový terminál IND780batch využívat algoritmy prediktivní adaptivní kontroly, která je zárukou dokonalé přesnosti a vysoké průchodnosti.

 

Možnost připojit váhové terminály k různým sítím typu Fieldbus a interní vyhrazené I/O rozhraní nabízí řešení pro navažovací (plnění) a odvažovací (dávkování) aplikace i pro aplikace, ve kterých vážení plní úlohu indikace množství zásob. 

 

Barevný displej na váhové terminály s rozlišením QVGA a snadnou konfigurací tlačítek a standardní rozhraní k připojení externích datových vstupních zařízení a čteček čárových kódů jsou zárukou vysoké produktivity.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Průmyslové váhy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil