váhy do výbušného prostředí

váhy do výbušného prostředí - dodáváme odolné váhy do výbušného prostředí

Mettler - Toledo, s.r.o.

 
Třebohostická 2283/2, Praha 10, 100 00
 
+420 226 808 153
 
IČ: 60463031
DIČ: CZ60463031
Průmyslové obory

váhy do výbušného prostředí

Mettler - Toledo, s.r.o.

 

váhy do výbušného prostředí - dodáváme odolné váhy do výbušného prostředí v průmyslu

 

Váhy odolné proti výbuchu, vhodné do výbušného prostředí s celosvětovou certifikací vám pomohou plnit požadavky norem na bezpečný a ekologický provoz a současně zvyšují vaši produktivitu a kvalitu výroby.

 

V METTLER TOLEDO vám nabízíme váhy do výbušného prostředí ve variantách – stolní váhy, plošinové váhy, kolejové, mostní, silniční váhy a váhové moduly a snímače hmotnosti pro vážení zásobníků a sil.

 

Stolní a plošinové váhy do výbušného prostředí jsou vážicí můstky, který byly kontrolními orgány schváleny k použití v klasifikovaných prostředích s nebezpečím výbuchu, a umožňují spolehlivé vážení pro zatížení až do 12 tun.

 

V prostředí s nebezpečím výbuchu je bezpečnost naprosto zásadní. Díky celé řadě našich jiskrově bezpečný indikátorů hmotnosti řady IND500 dosáhnete dokonalé rovnováhy mezi bezpečností a maximální produktivitou.

 

Naše váhy do výbušného prostředí lze snadno integrovat do všech vašich současných procesů, takže pokud potřebujete kolejové, mostní a silniční váhy odolné proti výbuchu, můžeme vyhovět vašim požadavkům.

 

Naše kolejové, mostní a silniční váhy do výbušného prostředí jsou vybavené ověřenými mostními váhami do výbušného prostředí, snímači a dalšími součástmi, které v plném rozsahu vyhovují požadavkům na provoz v prostředí s nebezpečím výbuchu, a poskytují přesnost vážení, kterou od značky METTLER TOLEDO právem očekáváte.

 

Ať už vážíte v kterémkoli prostředí, nabízíme vám spolehlivé váhy do výbušného prostředí a váhová řešení odolná proti výbuchu pro měření materiálu jakékoli velikosti, tvaru či váživosti.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Průmyslové váhy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil