obrobkové sondy

obrobkové sondy - rychlé obrobkové sondy

Renishaw s.r.o.

 
Olomoucká 85, Brno, 627 00
 
+420 548 216 553
 
IČ: 26260280
DIČ: CZ26260280
Průmyslové obory

obrobkové sondy

Renishaw s.r.o.

 
obrobkové sondy - rychlé obrobkové sondy Renishaw
 
Obrobkové sondy jsou zařízení používaná pro měření a kontrolu procesů na CNC strojích. Slouží k automatizaci některých klíčových kroků v obrábění a kontrolních postupech.
 
Využití obrobkové sondy na CNC strojích zvyšuje přesnost, produktivitu a spolehlivost obráběcích procesů. Díky nim lze dosáhnout vyšších standardů kvality a minimalizovat zbytečné zastavení stroje pro manuální měření a nastavení.
 
Obrobková sonda se používá k rychlému a přesnému určení nulových bodů na díle nebo vřetenu CNC stroje. To je důležité pro správnou pozici a zarovnání dílu vůči obráběcím nástrojům.
 
Měření rozměrů dílu: S pomocí obrobkové sondy může CNC stroj měřit různé rozměry dílu a kontrolovat jejich přesnost. To umožňuje upravit nebo upravit programové trajektorie nástrojů na základě aktuálních rozměrů dílu.
 
Obrobková sonda se používá k rychlému a přesnému určení nulových bodů na díle nebo vřetenu CNC stroje. To je důležité pro správnou pozici a zarovnání dílu vůči obráběcím nástrojům Nastavení nulových bodů: Obrobkové sondy se používají k rychlému a přesnému určení nulových bodů na díle nebo vřetenu CNC stroje. To je důležité pro správnou pozici a zarovnání dílu vůči obráběcím nástrojům.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Sondy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky