svařovací obalené elektrody

svařovací obalené elektrody - svařování obalenou elektrodou, obalené elektrody pro svařování

 
Dukelská 1296, Chomutov, 430 01
 
+420 474 651 645-6, 733 606 583
 
+420 474 651 647 (fax)
 
IČ: 25438999
DIČ: CZ25438999
Průmyslové obory

svařovací obalené elektrody

Svařovací obalené elektrody - svařování obalenou elektrodou
 
Při výběru vhodné svařovací elektrody je základním pravidlem kvalita svarového kovu, která musí být ekvivalentní nebo vyšší než základní materiál.
Poloha svařování a typ svarového spoje, tloušťka svařovaného materiálu, způsob zatížení, vnější podmínky jsou další faktory, které mají vliv na výběr vhodného přídavného materiálu. Typ obalu elektrody má vliv jak na kvalitu svarového kovu, tak i na operativní vlastnosti při svařování.
Rutilový obal obalené elektrody – umožňuje snadné zapálení oblouku a je zvlášť vhodný pro zhotovení krátkých svarů i pro překlenovací svary. Rozstřik svarového kovu je minimální, povrch svaru hladký. Obalená elektroda s tímto typem obaluje snadno ovladatelná v různých polohách svařování. Vzhledem k menšímu závaru se nedoporučují používat na svařování silných plechů, na tlakové nádoby, kotle apod. Rutilový obal je relativně necitlivý na vlhkost.
Bazický obal – svarový kov vyvařený bazickou elektrodou obsahuje nízký obsah difúzního vodíku, což má vliv na dobrou vrubovou houževnatost při snížených teplotách a sníženou náchylnost k trhlinám. Ve stejném srovnání dává bazický obal elektrody podstatně vyšší rychlost a tím i výkon navaření především v poloze  svařování zdola nahoru. Obal je citlivý na vlhkost a je nutno respektovat doporučení k uskladnění a přesušování před použitím. Elektrody s bazickým obalem jsou v současné době nejpoužívanějším typem elektrod pro náročné aplikace, např. výroba tlakových nádob, offshore konstrukcí, ve výrobě lodí apod.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?
Obalené elektrody - pokud prodáváte svařovací obalené elektrody, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.
Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.
Kromě klíčové fráze obalené elektrody bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.
 
Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:
Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru svařovací obalené elektrody pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává obalené elektrody již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti svařovací obalené elektrody​, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Průmyslové svařování

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Elektrody

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky