CAD/CAM školení

CAD/CAM školení - školení integrace CAD/CAM, certifikované CAD/CAM školení

technology-support s.r.o.

 
Dusíkova 1597/19, Praha 6, 162 00
 
+420 731 503 032
 
+420 235 355 378 (fax)
 
IČ: 27106471
DIČ: CZ27106471
Průmyslové obory

CAD/CAM školení

technology-support s.r.o.

 
CAD/CAM školení - školení integrace CAD/CAM
 
Zefektivnění strojírenské výroby s CAD/CAM školením
 
Firmy v oblasti strojírenství hledají cesty, jak efektivně využívat moderní CNC obráběcí stroje. technology-support s.r.o. nabízí řešení formou školení CAD/CAM pro obsluhy, seřizovače a NC programátory. Od roku 2008 jsme akreditovaní Ministerstvem školství pro rekvalifikační kurzy. Naše CAD/CAM školení je přizpůsobeno potřebám vaší firmy, ať už v našich prostorách nebo přímo ve vašich výrobních areálech.
 
Technologický partner vašeho podnikání
 
Od roku 2003 je technology-support oficiálním distributorem GibbsCAM v ČR a SR. Naše společnost reaguje na požadavky trhu a přináší CAD/CAM software GibbsCAM blíže k českým a slovenským uživatelům. Naše technická centra a spolupráce s dodavateli nástrojů a CNC strojů zajišťují komplexní řešení. CAD/CAM školení od nás zahrnuje nejen software, ale i jeho praktické aplikace ve výrobním procesu.
 
Podpora s lidskou tváří
 
V t-supportu věříme v přístupné a efektivní řešení pro každého uživatele. Naše technická podpora je dostupná bez zavírací doby, připravena řešit vaše dotazy kdykoli potřebujete. S CAD/CAM školením od nás získáváte nejen znalosti, ale i spolehlivou podporu pro vaše každodenní výzvy.
 
Rozvoj dovedností s dálkovou diagnostikou a online konzultacemi
 
Maximalizujte využití CAD/CAM technologií ve vaší firmě díky našim online konzultacím a dálkové diagnostice. Naše CAD/CAM školení zahrnuje i možnost nahrávání sezení pro další sdílení poznatků v týmu. Prohlédněte si naše webové stránky pro další informace o podpoře, školeních a dostupných materiálech k software GibbsCAM.
 
Využijte možnosti CAD/CAM školení od technology-support s.r.o. pro rozvoj vašich strojírenských dovedností a efektivnější výrobu. Kontaktujte nás pro další informace a přizpůsobené školení pro vaši firmu.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: CAD\CAM systémy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky