CAD/CAM software pro soustružení

CAD/CAM software pro soustružení

technology-support s.r.o.

 
Dusíkova 1597/19, Praha 6, 162 00
 
+420 731 503 032
 
+420 235 355 378 (fax)
 
IČ: 27106471
DIČ: CZ27106471
Průmyslové obory

CAD/CAM software pro soustružení

technology-support s.r.o.

 
CAD/CAM SOFTWARE PRO SOUSTRUŽENÍ
 
 
 
CAD/CAM software pro soustružení od technology-support s.r.o.
 
Ve světě strojírenství je neustálý technologický pokrok klíčem k úspěchu. Společnost technology-support s.r.o. přináší revoluční řešení v podobě CAD/CAM software pro soustružení. Naše portfolio, zahrnující především produkt GibbsCAM, je speciálně navrženo pro soustružnické operace, poskytující výkonné a přesné nástroje pro moderní výrobní procesy. Tento CAD/CAM software pro soustružení je ideální pro různorodé aplikace, od jednoduchých soustružnických úloh až po komplexní víceosé operace.
 
GibbsCAM: Přední CAD/CAM software pro soustružení
 
Jako hlavní produkt v naší nabídce CAD/CAM software pro soustružení, vyniká GibbsCAM svým uživatelsky přívětivým rozhraním a širokými možnostmi přizpůsobení. Díky GibbsCAM mají uživatelé k dispozici sofistikované nástroje pro soustružení, které umožňují efektivní a přesné zpracování, zkracují čas potřebný pro návrh a programování a vedou k rychlejšímu a kvalitnějšímu výstupu.
 
Výhody spolupráce s technology-support s.r.o.
Ve společnosti technology-support s.r.o. dobře rozumíme specifikům soustružení a nabízíme CAD/CAM software pro soustružení, který je navržen pro maximální efektivitu a přesnost. GibbsCAM, jako náš přední produkt, je základem našeho portfolia a je zaměřen na poskytování řešení, která zvyšují produktivitu, snižují náklady a podporují inovace ve vaší výrobě. Pro více informací o našich produktech a službách navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte. S CAD/CAM softwarem pro soustružení od technology-support s.r.o. budete vždy na špici technologického pokroku.
 

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: CAD\CAM systémy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky