CAD/CAM software

CAD/CAM software - průmyslový CAD/CAM software

technology-support s.r.o.

 
Dusíkova 1597/19, Praha 6, 162 00
 
+420 731 503 032
 
+420 235 355 378 (fax)
 
IČ: 27106471
DIČ: CZ27106471
Průmyslové obory

CAD/CAM software

technology-support s.r.o.

 
CAD/CAM software - průmyslový CAD/CAM software
 
Špičkový CAD/CAM software od technology-support s.r.o.
 
Ve světě průmyslového obrábění je CAD/CAM software klíčem k úspěchu. Technology-support s.r.o. přináší GibbsCAM, revoluční CAD/CAM software pro produkční obrábění. Tento CAD/CAM software je navržen pro snadnou přípravu NC programů pro CNC obráběcí stroje, přičemž je ideální pro NC programátory, obráběče a výrobní techniky. GibbsCAM, jako výkonný CAD/CAM software, poskytuje známou terminologii, intuitivní ikony a logické procesy, které zvyšují efektivitu v CNC obrábění.
 
CAD/CAM software pro vysokou kvalitu v nástrojárnách
 
Společně s GibbsCAM nabízí technology-support s.r.o. také Cimatron, CAD/CAM software pro konstrukci a obrábění, speciálně navržený pro potřeby nástrojáren. Tento CAD/CAM software je nezbytný pro design a výrobu vstřikovacích forem, postupových a transferových lisovacích nástrojů, poskytuje efektivní a přizpůsobivé řešení pro složité výrobní výzvy. Cimatron zdůrazňuje význam CAD/CAM softwaru ve výrobním procesu, od automatizované tvorby elektrod až po pokročilé frézovací technologie.
 
Komplexní podpora a školení v CAD/CAM softwaru od technology-support s.r.o.
 
V t-supportu rozumí, že kvalitní CAD/CAM software, jako jsou GibbsCAM a Cimatron, vyžadují také kvalitní podporu a školení. Nabízíme rozsáhlá školení a podporu pro tyto CAD/CAM softwary, aby NC programátoři mohli rychle a efektivně generovat a upravovat NC programy. Spolupráce s technology-support s.r.o. znamená mít stálého partnera v oblasti CAD/CAM softwaru, který vám pomůže dosáhnout vynikajících výsledků ve vaší výrobní praxi.
 

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: CAD\CAM systémy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky