CIMCO software

CIMCO software - CIMCO software pro strojírenství - CIMCO software

technology-support s.r.o.

 
Dusíkova 1597/19, Praha 6, 162 00
 
+420 731 503 032
 
+420 235 355 378 (fax)
 
IČ: 27106471
DIČ: CZ27106471
Průmyslové obory

CIMCO software

technology-support s.r.o.

 
CIMCO software - certifikovaný CIMCO software pro strojírenství
 
Komplexní řešení CIMCO software pro efektivní správu NC programů od technology-support s.r.o.
 
Hledáte spolehlivé řešení pro efektivní správu NC programů? CIMCO software, představuje ideální řešení pro vaše CNC obráběcí stroje. Nabízíme vám komplexní balíček služeb – od editace NC programů, přes jejich správu, zálohování až po distribuci a monitoring výroby. Díky kombinaci CIMCO software a naší dlouholeté zkušenosti v oblasti CNC obrábění, je každá instalace přizpůsobena specifickým potřebám vaší firmy.
 
Optimalizace procesů: CIMCO software pro zasíťování CNC strojů
 
Zajistěte efektivní zasíťování CNC strojů a správu NC programů s CIMCO software. Naše řešení t-cimco poskytuje jednotnou správu NC programů a související výrobní dokumentace. CIMCO software umožňuje rychlou a spolehlivou komunikaci se všemi typy řídicích systémů na CNC strojích, ať už pomocí Wi-Fi, LAN nebo RS-232. Je navrženo tak, aby bylo pružné a přizpůsobitelné vašim požadavkům, což zvyšuje efektivitu práce NC programátorů a operátorů.
 
Správa výrobní dokumentace s přesností CIMCO software
 
CIMCO software rovněž zefektivňuje správu výrobní dokumentace. S řešením t-cimco získáte nástroje pro správu, sdílení a přístup k NC programům a dalším dokumentům odkudkoli z vaší firemní sítě. Díky CIMCO software máte plnou kontrolu nad historií změn dokumentů, včetně přesného sledování, kdo data vkládá a upravuje. Toto je klíčové pro zachování kvality a bezpečnosti výrobního procesu.
 
Monitoring výroby v reálném čase
 
Nezapomínejme na důležitost monitoringu výroby, který CIMCO software zajišťuje s maximální přesností. T-cimco umožňuje automatický sběr dat z výrobních zařízení v reálném čase, včetně možnosti připojení výrobních terminálů a vyhodnocování pomocí on-line obrazovek, tabulek a grafů. CIMCO software vám umožní nejen sledovat efektivitu a kvalitu vašeho pracoviště, ale i vyhodnotit dlouhodobý přínos vaší investice do nové CNC technologie.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: CAD\CAM systémy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky