konvenční CNC stroje

konvenční CNC stroje - přesné konvenční CNC stroje

 
U Pazderek 25, Praha 8, 181 00
 
+420 224 312 168
 
+420 233 540 246 (fax)
 
IČ: 41188152
DIČ: CZ 41188152
Průmyslové obory

konvenční CNC stroje

Konvenční CNC stroje - XYZ Machine Tools je na českém a slovenském trhu konvenčních CNC stojů zastoupena společností REXIM od roku 2010. Aktuální počet prodaných strojů činí téměř 200.
Našim nosným programem jsou stroje s řídícím systémem ProtoTRAK. Jedná se snadno pochopitelný řídící systém s dialogovým programováním, který umožňuje ovládat stroj v ručním, nebo plně řízeném CNC režimu. 
Prototrak SLX je určený pro soustruhy, SMX pro frézky. Sortiment strojů je široký, v závislosti na velikosti a výkonu. Stroje jsou určené především pro kusovou a malosériovou výrobu přesných součástí.
Někdy se také stroje s kombinovaným řízením manuál/CNC nazývají mechatronické.
 
 
 
 
 
Konvenční CNC stroje - nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?
Pokud se zabýváte prodejem CNC strojů, zejména dodáváte konvenční CNC stroje, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.
Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.
Kromě klíčové fráze konvenční CNC stroje bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.
Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:
Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru konvenční CNC stroje pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává konvenční CNC stroje již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Konvenční CNC stroje dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti konvenční CNC stroje, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách CNC obráběcí stroje. Konvenční CNC stroje pro kusovou výrobu - konvenční CNC stroje

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: CNC obráběcí stroje

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky