příslušenství obráběcích strojů

příslušenství obráběcích strojů - příslušenství pro obráběcí stroje

technology-support s.r.o.

 
Dusíkova 1597/19, Praha 6, 162 00
 
605 296 948
 
235 355 378 (fax)
 
IČ: 27106471
DIČ: CZ27106471
Průmyslové obory

příslušenství obráběcích strojů

technology-support s.r.o.

 
Příslušenství obráběcích strojů: Základ úspěšné výroby
 
V dnešním konkurenčním průmyslovém světě je klíčovým faktorem úspěchu kvalitní příslušenství obráběcích strojů. Společnost technology-support s.r.o. poskytuje komplexní řešení v této oblasti. Naše spolupráce s předními výrobci, jako je švýcarská firma LNS a americký výrobce ChipBLASTER, zajišťuje, že naši zákazníci mají přístup k nejmodernějšímu příslušenství obráběcích strojů. Nabízíme podavače tyčí, vynašeče třísek, systémy pro odsávání a filtrace vzduchu, stejně jako inovativní vysokotlaké chladicí systémy.
 
Historie a tradice: Dědictví LNS
 
Za zmínku stojí i dlouholetá tradice LNS. Společnost založená v roce 1972 ve švýcarském kantonu Jura, se stala centrem inovací v oblasti příslušenství obráběcích strojů. První hydraulický podavač tyčí, Hydrobar®, a další produkty jako systémy pro odsávání, filtrace vzduchu a systémy vodního hospodářství, od té doby formují standardy ve strojírenském průmyslu. Spolupráce s LNS znamená pro technology-support s.r.o. možnost nabízet našim klientům příslušenství obráběcích strojů, které je výsledkem desetiletí vývoje a inovací.
 
Budoucnost příslušenství obráběcích strojů s t-support
 
V t-support se neustále snažíme vyhovět rostoucím požadavkům naší klientely. S příslušenstvím obráběcích strojů od předních výrobců jako LNS a ChipBLASTER jsme schopni nabídnout řešení, která zefektivňují výrobu a zároveň snižují provozní náklady. Ať už jde o podavače tyčí, systémy pro chlazení nebo filtrace, naše produkty jsou synonymem pro kvalitu, inovaci a spolehlivost. Navštivte náš web a objevte, jak můžeme podpořit efektivitu vašich obráběcích procesů.
 
Kontakty:
 
Milan Hnídek
LNS@t-support.cz 
+420 605 296 948 

cenové nabídky: sales@t-lns.cz 
náhradní díly: parts@t-lns.cz 
servis: service@t-lns.cz 

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: CNC obráběcí stroje

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky