stroje pro kusovou výrobu

stroje pro kusovou výrobu do výroby - stroje pro kusovou výrobu

REXIM, spol. s r.o.

 
U Pazderek 25, Praha 8, 181 00
 
+420 224 312 168
 
+420 233 540 246 (fax)
 
IČ: 41188152
DIČ: CZ 41188152
Průmyslové obory

stroje pro kusovou výrobu

REXIM, spol. s r.o.

 
Stroje pro kusovou výrobu - XYZ Machine Tools je na českém a slovenském trhu strojů zastoupena společností REXIM od roku 2010. Aktuální počet prodaných strojů činí téměř 200.
 
Stroje pro kusovou výrobu jsou stroje určené pro výrobu jednotlivých kusů produktů nebo malých sérií produktů. Tyto stroje jsou navrženy tak, aby byly schopny vyrobit různé typy produktů s různými specifikacemi a velikostmi. Stroje pro kusovou výrobu se používají v různých průmyslových odvětvích, jako je například strojírenství, elektrotechnika, potravinářství, textilní průmysl a další.
 
Mezi příklady strojů pro kusovou výrobu patří například soustruhy, frézky, brusky, laserové řezačky, 3D tiskárny a další. Stroje pro kusovou výrobu mohou být řízeny manuálně nebo automatizovaně pomocí programovatelných řídicích systémů (CNC) a dalších technologií, které umožňují vysokou přesnost a opakovatelnost výroby.
 
Stroje pro kusovou výrobu jsou vhodné pro výrobu specifických a unikátních produktů, které nejsou masově vyráběny. Tyto stroje také umožňují rychlé přepnutí mezi různými typy produktů a výrobu na zakázku, což může být výhodné pro menší firmy nebo firmy s omezeným rozpočtem.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: CNC obráběcí stroje

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky