elektrody pro svařování litiny

elektrody pro svařování litiny - kvalitní elektrody pro svařování litiny

SVÁŘECÍ TECHNIKA - OSVA s.r.o.

 
Dukelská 1296, Chomutov, 430 01
 
+420 474 651 645-6, 733 606 583
 
+420 474 651 647 (fax)
 
IČ: 25438999
DIČ: CZ25438999
Průmyslové obory

elektrody pro svařování litiny

SVÁŘECÍ TECHNIKA - OSVA s.r.o.

 
elektrody pro svařování litiny - kvalitní elektrody pro svařování litiny
 
Při výběru vhodné elektrody pro svařování litiny je základním pravidlem kvalita svarového kovu, která musí být ekvivalentní nebo vyšší než základní materiál.
Poloha elektrody pro svařování litiny při svařování a typ svarového spoje, tloušťka svařovaného materiálu, zejména litiny způsob zatížení, vnější podmínky jsou další faktory, které mají vliv na výběr vhodného přídavného materiálu. Typ obalu elektrody pro svařování litiny má vliv jak na kvalitu svarového kovu, tak i na operativní vlastnosti při svařování.
Rutilový obal elektrody pro svařování litiny umožňuje snadné zapálení oblouku a je zvlášť vhodný pro zhotovení krátkých svarů i pro překlenovací svary. Rozstřik svarového kovu je minimální, povrch svaru hladký. Elektroda pro svařování litiny s tímto typem obaluje snadno ovladatelná v různých polohách svařování. Vzhledem k menšímu závaru se nedoporučují používat na svařování silných plechů, na tlakové nádoby, kotle apod. Rutilový obal je relativně necitlivý na vlhkost.
 
 
 
 
 
 
Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?
Pokud se zabýváte prodejem elektrod pro svařování litiny, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.
Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.
Kromě klíčové fráze elektrody pro svařování litiny bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.
Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:
Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru elektroda pro svařování litiny pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé elektrody pro svařování litiny již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Elektrody pro svařování litiny dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti elektrody pro svařování litiny, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Elektrody v záložce elektrody pro svařování litiny.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Elektrody

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky