rutilové elektrody

rutilové elektrody - prodej a servis rutilové elektrody, kvalitní rutilové elektrody

SVÁŘECÍ TECHNIKA - OSVA s.r.o.

 
Dukelská 1296, Chomutov, 430 01
 
+420 474 651 645-6, 733 606 583
 
+420 474 651 647 (fax)
 
IČ: 25438999
DIČ: CZ25438999
Průmyslové obory

rutilové elektrody

SVÁŘECÍ TECHNIKA - OSVA s.r.o.

 
 
rutilové elektrody - prodej a servis rutilové elektrody, kvalitní rutilové elektrody
 
Naše firma se od roku 1994 zabývá prodejem rutilových elektrod, servisem svářecí techniky, zejména se specializuje na dodávku pro rutilové elektrody. Jsme jedním z největších a nejúspěšnějších autorizovaných zástupců firmy ESAB VAMBERK, s.r.o., člen koncernu v oblasti prodeje přídavných materiálů, svařovacích zdrojů, rutilových elektrod a zařízení této světově známé značky.
V současnosti jsme jedním z největších soukromých prodejců svářecí techniky, dodáváme rutilové elektrody a pridavné svařovacích materiálů v České republice.
Naše společnost v tomto roce obdržela mnohá ocenění. Například 1. a 3. místo za největší hodnoty nákupů svářecích zdrojů ESAB.
Rychlá a spolehlivá dodávka rutilové elektrody až k Vašim dveřím !
 
 
 
 
 
Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?
Pokud se zabýváte prodejem rutilové elektrody, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.
Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.
Kromě klíčové fráze rutilové elektrody bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.
Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:
Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru rutilových elektrod pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé rutilové elektrody již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Rutilovou elektrodu dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti rutilové elektrody, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Elektrody v záložce rutilové elektrody.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Elektrody

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky