kabelové vývodky

kabelové vývodky – vývodky pro kabely, kabelové vývodky se závitem, ochranné kabelové vývodky, instalační kabelové vývodky

 
Modletice 81, Říčany, 251 01
 
323 610 111
 
323 610 121 (fax)
 
IČ: 60487003
DIČ: CZ60487003
Průmyslové obory

kabelové vývodky

kabelové vývodky – vývodky pro kabely
Naše kabelové vývodka OBO Bettermann je dodávána v metrických i PG rozměrech a zabrání spolehlivě pronikání prachu i vlhkosti do elektrických instalačních krabic, skříní, rozváděčů a dalších celků. Kabelové vývodky jsou dispozici v plastovém nebo mosazném provedení se standardní, zkrácenou nebo naopak prodlouženou délkou připojovacího závitu. Kabelové vývodky OBO v plastovém provedení jsou k dispozici hned v několika barevných provedeních a některé typové řady lze využít i pro Ex prostředí.  Stejně tak mohou kabelové vývodky a jejich některá provedení sloužit současně jako odlehčení tahu kabelů. 
Kabelové vývodky OBO s metrickým připojovacím závitem zahrnují širokou výrobkovou řadu od rozměru připojovacího závitu M6 až po M75. Kabelové vývodky OBO s PG připojovacím závitem pokrývají rozměrovou řadu PG7 až PG48.  
Kabelové vývodky jsou dílčí součástí výrobkového segmentu VBS – Spojovací a upevňovací systémy, který představuje jednu ze sedmi samostatných výrobkových skupin pro elektrické instalace, vyráběných pod značkou OBO Bettermann více než 100 let.
Podrobnější informace o kabelových vývodkách na www.obo.cz.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Elektroinstalační materiály

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky