podlahové krabice

podlahové krabice - krabice do podlahy, instalační podlahové krabice

 
Modletice 81, Říčany, 251 01
 
323 610 111
 
323 610 121 (fax)
 
IČ: 60487003
DIČ: CZ60487003
Průmyslové obory

podlahové krabice

podlahové krabice - krabice pro podlahové systémy
Odbočná instalační podlahová krabice OBO Bettermann pomohou vyřešit každou praktickou situaci při napojování nebo odbočení instalačních kabelů a vodičů. Podlahové krabice jsou k dispozici v mnoha velikostech, pro běžné i speciální aplikace. Podlahové krabice mohou být opatřeny předlisovanými otvory pro kabely, vylisovanými otvory uzavřenými membránovou kabelovou průchodkou nebo je lze osadit klasickými kabelovými vývodkami. Pro individuální variace vstupů vodičů se tyto podlahové krabice dodávají i bez z výroby připravených otvorů.
V plastovém provedení zajišťují odbočné podlahové krabice OBO, v závislosti na provedení, stupeň krytí až IP68 a rázovou odolnost až IK09. Některé jejich typové řady umožňují i přímou montáž na hořlavé podklady. Hliníková provedení podlahových krabic se zase vyznačují provedením „antivandal“. Samozřejmostí jsou otvory pro eliminaci kondenzace vody uvnitř podlahové krabice, stejně jako celá řada inovativních prvků zvyšujících uživatelský standard a usnadňující montáž. Ta může být u podlahových krabic OBO provedena jak prostřednictvím otvorů ve vnitřním prostoru krabice, tak zcela mimo něj, bez narušení celistvosti prostoru pro ukládání vodičů.
Podlahové krabice jsou dílčí součástí výrobkového segmentu VBS – Spojovací a upevňovací systémy, který představuje jednu ze sedmi samostatných výrobkových skupin pro elektrické instalace, vyráběných pod značkou OBO Bettermann více než 100 let.
Podrobnější informace na www.obo.cz.
 
Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?
Pokud prodáváte instalační podlahové krabice, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.
Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.
Kromě klíčové fráze podlahové krabice bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.
 
Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:
Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru podlahových krabic pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává podlahové krabice již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti instalační podlahové krabice, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Elektroinstalační materiály v záložce podlahové krabice.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Elektroinstalační materiály

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky