stupeň krytí IP67

stupeň krytí IP67 - norma pro stupeň krytí IP67, materiály stupeň krytí IP67

 
Modletice 81, Říčany, 251 01
 
323 610 111
 
323 610 121 (fax)
 
IČ: 60487003
DIČ: CZ 60487003
Průmyslové obory

stupeň krytí IP67

stupeň krytí IP67 - normy a materiály pro stupeň krytí IP67
Společnost OBO Bettermann je přítomna na trhu s elektroinstalačním materiálem na stupně krytí IP67 již více než 100 let. Její sortiment zahrnuje přes 30.000 různých výrobků pro bezpočet zadání v oblasti elektrických instalací, věšina z nich dle normy stupně krytí IP67.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?
pokud prodáváte produkty s normou stupeň krytí IP67, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.
Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.
Kromě klíčové fráze stupeň krytí IP67 bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.
 
Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:
Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru výrobků na stupeň krytí IP67 pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává výrobky norma stupeň krytí IP67 již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti stupeň krytí IP67, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Elektroinstalační materiály

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Elektroinstalační materiály

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky