kabelové prostupy

kabelové prostupy - kabelové potrubní prostupy, vodotěsné a plynotěsné prostupy, nehořlavé prostupy, prostupy EX, prostupy EMC, prostupy BG, prostupy PPS, modulární kabelové prostupy

GE-TRA s.r.o.

 
Strakonická 714, Liberec 8, 460 08
 
+420 485 134 308-9
 
IČ: 25475797
DIČ: CZ25475797
Průmyslové obory

kabelové prostupy

GE-TRA s.r.o.

 
kabelové prostupy
 
Kabelové prostupy jsou optimálním řešením pro bezpečný prostup zdí nebo základy objektu. Kabelový prostup je použitelný jak pro jádrové vrty, tak i pro zabudování do ochranné pažnice. Pomocí kabelových prostupů lze utěsnit potrubí s vnějším hladkým povrchem jako je potrubí pro plyn, vodovodní potrubí, kanalizace nebo kabely.
 
Kabelový prostup S (STANDARD) pro bezpečný vstup do objektu skrz obvodové stěny nebo základové desky se skládá  z gumové části, nerezových destiček a šroubů. S naším kabelovým prostupem vznikne vodotěsné i plynotěsné uzavření mezikruží mezi potrubím a pažnicemi.
 
Mateřská firma je největším světovým výrobcem kabelových a potrubních průchodek založených na modulárním principu a má přímé zastoupení v 80 zemích světa. Přidanou hodnotou firmy je tzv. multidiametrální technologie umožňující minimalizovat základní řadu potřebných modulů.
 
kabelové prostupy - kabelové potrubní prostupy, vodotěsné a plynotěsné prostupy, nehořlavé prostupy, prostupy EX, prostupy EMC, prostupy BG, prostupy PPS, modulární kabelové prostupy

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Kabelové průchodky

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky