průmyslové kompenzátory

průmyslové kompenzátory - průmyslové kompenzátory pro průmyslové potrubní systémy, průmyslové kompenzátory pro spalinové systémy

 
Brabcova 1159/2, Praha 4, 147 00
 
+420 241 402 206
 
+420 241 400 290 (fax)
 
IČ: 25679554
DIČ: CZ25679554
Průmyslové obory

průmyslové kompenzátory

Průmyslové kompenzátory pro potrubní a spalinové systémy - jsou široce používány ve všech typech průmyslových potrubních instalací, v elektrárnách a teplárnách, výměníkových stanicích a sanitárních instalacích (čerpání a čištění splašků, úpravny vody). Jsou instalovány v zařízeních vytvářejících vibrace (čerpadla, motory, turbíny kompresory, ventilátory apod.). Průmyslové kompenzátory absorbují také posuvy: osové, boční a úhlové, vznikající vlivem tepelné roztažnosti potrubí a nesouososti. Tlumí vibrace a hluk a absorbují tlakové rázy v instalaci.
 
 
 
 
Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?
Pokud se zabýváte prodejem průmyslových kompenzátorů, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.
Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.
Kromě klíčové fráze průmyslové kompenzátory bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.
Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:
Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru průmyslový kompenzátor pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé průmyslové kompenzátory již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Průmyslové kompenzátory dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti průmyslových kompenzátorů, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Průmyslové armatury v záložce průmyslové kompenzátory.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Průmyslové armatury

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky