prodej kompresorů

prodej kompresorů - prodej dílů pro kompresory, prodej stavebních kompresorů, prodej průmyslových kompresorů

 
Dobronická 1257, 148 00 Praha 4 – Kunratice, 148 00
 
+420 776 793 463
 
IČ: 26728613
DIČ: CZ26728613
Průmyslové obory

prodej kompresorů

prodej kompresorů - prodej stavebních a průmyslových kompresorů
Prodáváme a realizujeme záruční i pozáruční opravy průmyslových kompresorů, elektrocentrál a stavebních kompresorů Atlas Copco včetně prodeje průmyslových kompresorů Almig. Opravujeme a prodáváme pojízdné i stacionární vzduchové kompresory, elektrické i dieselové kompresorové stanice a přenosné i pojízdné elektrocentrály.
V oblasti prodej kompresorů disponujeme více než 16letými zkušenostmi, díky kterým opravíme veškerá zařízení včetně motorů s elektronicky řízeným vstřikováním paliva. Provádíme servis motorů, stavebních mechanismů, pneumatických i hydraulických obvodů.
 
 
 
 
 
 
 
Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?
Pokud se zabýváte prodejem kompresorů, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.
Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.
Kromě klíčové fráze prodej kompresorů bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.
Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:
Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru prodej kompresorů pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé prodává kompresory již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Prodej kompresorů dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti prodeje kompresorů, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Průmyslové kompresory v záložce prodej kompresorů.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Průmyslové kompresory

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky