průmyslové kompresory

průmyslové kompresory - kompresory pro průmysl, náhradní díly pro průmyslové kompresory, spolehlivé průmyslové kompresory

 
Dobronická 1257, 148 00 Praha 4 – Kunratice, 148 00
 
+420 776 793 463
 
IČ: 26728613
DIČ: CZ26728613
Průmyslové obory

průmyslové kompresory

průmyslové kompresory -  kompresory pro průmysl
Realizujeme záruční i pozáruční opravy průmyslových kompresorů, elektrocentrál a stavebních kompresorů Atlas Copco včetně průmyslových kompresorů Almig a FIRSTAIR. Opravuje průmyslové kompresory, pojízdné i stacionární vzduchové kompresory, elektrické i dieselové kompresorové stanice a přenosné i pojízdné elektrocentrály.
Společnost disponuje více než 20ti letými zkušenostmi v oblasti průmyslové kompresory, díky kterým opraví veškerá zařízení včetně motorů s elektronicky řízeným vstřikováním paliva. Provádíme servis motorů, stavebních mechanismů, pneumatických i hydraulických obvodů a samozřejmě průmyslových kompresorů.
PRŮMYSLOVÉ KOMPRESORY ALMIG
Jako zdroj výroby tlakového vzduchu v objektech dodáváme průmyslové kompresory Almig. Kompresory jsou poháněné elektromotorem, na společném rámu v karoserii je osazen motor se šroubovým elementem, separátor oleje, řídicí jednotka, rozvaděč a příslušenství dle typu a konfigurace kompresoru.
Průmyslové kompresory mohou být doplněny sušičkou stlačeného vzduchu, cyklonovým odlučovačem kondenzátu, filtry, vzdušníkem, případně příslušenstvím pro využití odpadního tepla.
Podle způsobu využití může mít průmyslový kompresor řízení provozu start/stop nebo plynulé s frekvenčním měničem. Vhodnost použití jednoho nebo druhého způsobu doporučíme na základě informací o provozu.
Standardní provedení průmyslových kompresorů využívá pro mazání a chlazení šroubového elementu olej, jehož zbytkové množství ve výstupním stlačeném vzduchu je možné minimalizovat sadou filtrů. Pro aplikace, které vyžadují vzduch zcela bez zbytkového oleje (např. potravinářský průmysl) jsou k dispozici kompresorové řady bezolejové využívající ke chlazení vzduch nebo k mazání a chlazení šroubového elementu vodu.
PRŮMYSLOVÉ KOMPRESORY FIRSTAIR
Průmyslové kompresory FirstAir jsou stroje „low brand“, nabízí solidní kvalitu za velmi příznivou cenu. Kompresory využívají konstrukcí, které jsou osvědčené dlouhodobým provozem, jednoduché řízení a ovládání. Pro jednosměnný, dílenský nebo sezonní provoz jsou racionálním a investičně výhodným řešením. 
Průmyslové kompresory mohou být doplněny sušičkou stlačeného vzduchu (externí sušič na společném rámu), cyklonovým odlučovačem kondenzátu, filtry, vzdušníkem, apod.
Podle způsobu využití může mít kompresor řízení provozu start/stop nebo plynulé s frekvenčním měničem. Vhodnost použití jednoho nebo druhého způsobu doporučíme na základě informací o provozu.
Standardní provedení průmyslového kompresoru využívá pro mazání a chlazení šroubového elementu olej, jehož zbytkové množství ve výstupním stlačeném vzduchu je možné minimalizovat sadou filtrů. Pro aplikace, které vyžadují vzduch zcela bez zbytkového oleje (např. potravinářský průmysl) nejsou stroje FirstAir určeny.
Náhradní díly a servis pro průmyslové kompresory !

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Průmyslové kompresory

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky