mostní váhy

mostní váhy - ocelové mostní váhy

Mettler - Toledo, s.r.o.

 
Třebohostická 2283/2, Praha 10, 100 00
 
+420 226 808 153
 
IČ: 60463031
DIČ: CZ60463031
Průmyslové obory

mostní váhy

Mettler - Toledo, s.r.o.

 

mostní váhy - ocelové mostní váhy

 

Námi dodávané mostní váhy na nezpevněné komunikace slouží k přesnému vážení nákladních vozidel. Mostní váhy této kategorie jsou určeny k vážení velkých nákladních vozidel, která se zpravidla používají k přepravě nákladu o hmotnosti 50–500 tun na nezpevněných komunikacích.

 

Přizpůsobivá konstrukce těchto vah umožňuje přesné přizpůsobení vašim konkrétním potřebám.  Díky špičkovému zpracování a snímačům hmotnosti POWERCELL si mostní váhy METTLER TOLEDO na nezpevněné komunikace udržují spolehlivý náskok před konkurencí.

 

Mostní váhy s ortotropní ocelovou plošinou představují ocelovou vážicí plošinu pro vážení dálkových silničních nákladní vozů a některých typů speciálních terénních nákladních vozidel. Design mostní váhy je flexibilní a může být přizpůsoben tak, aby odpovídal vašim konkrétním požadavkům. Ortotropní konstrukce zaručuje spolehlivé vážení s dlouhými servisními intervaly, neboť snímače POWERCELL®  jsou přesné a spolehlivé.

 

Dále nabízíme mostní váhy pro vážení mimo-silničních vozidel, používaných v hornictví, ocelářství, kamenolomech, lesnictví a dalších podobných aplikacích. Tyto robustní mostní váhy je postaveny tak, aby poskytovala spolehlivý výkon pro extrémně náročné aplikace. Váhy jsou k dispozici jako samostatná váha nebo váha s dvojitou šířkou, které je schopna pracovat s největšími, v průmyslu používanými mimo-silničními vozidly.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Průmyslové váhy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil