paletové váhy

Mettler - Toledo, s.r.o. paletové váhy - odolné paletové váhy

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

paletové váhy

 

paletové váhy - odolné paletové váhy

 

Paletové váhy METTLER TOLEDO jsou robustní, bezpečné a přesné paletové váhy určené do náročných podmínek. Neobejdete se bez nich v menších skladech ani v obřích výrobních halách. Odolná konstrukce ve spojení s patentovaným tříbodovým odpružením jsou zárukou přesných výsledků vážení i v nejnáročnějších podmínkách, navíc bez finančních i časových nároků na častou kalibraci.

 

Paletové váhy jsou vybaveny odolnými plošinami ve tvaru U, které jsou určené pro snadné statické vážení palet od 300 kg do 3 000 kg. Vyměnitelné plošiny paletové váhy vám ušetří prostor na podlaze, zrychlují nakládku a zvyšují bezpečnost v náročných průmyslových podmínkách. Pokud potřebujete paletovou váhu do menšího prostoru, nabízí vám METTLER TOLEDO menší váhy pro paletový vozík. Poslouží vám k vážení palet od 600 kg do 1 500 kg v pohybu, čímž ušetříte čas i prostor.

 

Paletové váhy METTLER TOLEDO jsou vybavené sadou koleček a madlem, takže je můžete přesunovat na libovolné místo v rámci svého výrobního závodu nebo je jen odsunout z cesty. Design paletové váhy umožňuje snadné čištění, čímž se vyhnete neúmyslné kontaminaci. Jednoduchou manipulaci pak usnadňují vestavěné ruční úchyty.

 

Všechny paletové váhy METTLER TOLEDO nabízejí vysokou přesnost a dlouholetou spolehlivost. Manipulace s nimi je pak velmi jednoduchá a intuitivní, takže se vyhnete nákladným školením.

Další prezentace

Průmyslové váhy