průmyslové detektory kovů

detektory kovů - průmyslové detektory kovů

Mettler - Toledo, s.r.o.

 
Třebohostická 2283/2, Praha 10, 100 00
 
+420 226 808 153
 
IČ: 60463031
DIČ: CZ60463031
Průmyslové obory

průmyslové detektory kovů

Mettler - Toledo, s.r.o.

 
detektory kovů - průmyslové detektory kovů
 
Průmyslové detektory kovů a systémy detekce kovů mohou bezpečně odhalit a vyřadit výrobky kontaminované kovy z výrobních linek a pomoci tak výrobcům dosáhnout shody s předpisy, minimalizovat riziko stažení výrobků z trhu a zkrátit odstávky výroby. Systémy detekce kovů jsou k dispozici pro řadu potravinářských, nepotravinářských i farmaceutických aplikací.
 
Naše portfolio obsahuje tunelové detektory kovů, detektory kovů s hrdlem i s gravitačním poklesem výrobků, potrubní i dopravníkové systémy detekce kovů a systémy detekce kovů pro farmacii.
 
Dopravní systémy pro detekci kovů v naší řadě tunelových in-line detektorů kovů jsou navrženy tak, aby vyhovovaly vašemu rozpočtu a výkonnostním potřebám. Tyto plně automatizované průmyslové detektory kovů dokážou detekovat a vyřazovat železné i neželezné kovy a také těžko detekovatelné druhy nerezové oceli.
 
Detektory kovů s gravitačním propadem pro kontrolu sypkých, gravitačních prášků, zrn nebo granulí detekují a vyřazují výrobky s kontaminanty v práškových a granulovaných potravinách, kosmetických a chemických výrobcích.
 
Farmaceutické systémy pro detekci kovů poskytují plně integrované řešení pro "kontrolu a vyřazení" tablet, kapslí a práškových API ve výrobě. Tyto průmyslové detektory kovů usnadňují dodržování předpisů – jsou schopny detekovat a odmítnout kovy o průměru menším než 0,3 mm.
 
Díky kompaktním rozměrům a designu zabírají průmyslové detektory kovů ve vaší továrně menší prostor. Robustní a kvalitní konstrukce zase zajišťuje dlouhodobou spolehlivost detektoru kovů.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Průmyslové váhy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky