vážící paletové vozíky

vážící paletové vozíky - přesné vážící paletové vozíky

Mettler - Toledo, s.r.o.

 
Třebohostická 2283/2, Praha 10, 100 00
 
+420 226 808 153
 
IČ: 60463031
DIČ: CZ60463031
Průmyslové obory

vážící paletové vozíky

Mettler - Toledo, s.r.o.

 
vážící paletové vozíky  - dodáváme přesné vážící paletové vozíky do výroby
 
Vážící paletové vozíky představují odolné a nákladově efektivní řešení pro vážení v logistice a dalších výrobních procesech různých průmyslových odvětví.
 
Vybrat si můžete ze stovek různých konfigurací podle přesných potřeb vašeho skladu. K dispozici jsou vážící paletové vozíky různé velikosti a váživosti, digitální a analogová provedení, přenosná řešení nebo provedení pro nebezpečné a hygienické oblasti.
 
Vážící paletové vozíky obsahují spolehlivý terminál s velkým, snadno čitelným displejem a efektivní klávesnici. Samotný vozík je pak schopen vážit náklad během pohybu, čímž je zajištěna maximální preciznost a mobilita vážení současně.  
 
Vážící paletové vozíky METTLER TOLEDO jsou nízkopodlahové a i přes váživost až 1500 kilogramů činí výška vah pouze 50 mm. K dispozici je v provedení s krátkou nájezdovou rampu, která umožňuje snadné a pohodlné nakládaní břemene, v nerezovém i lakovaném provedení a vždy s požadovanou certifikací. 
 
Snadná instalace vám umožní zprovoznit vážící paletový vozík během několika minut, a to zcela bez ohrožení platnosti záručních podmínek výrobce vozíku. Robustní konstrukce pak klade minimální nároky na servis, což oceníte v každém provozu.
 
Ať vaše procesy vyžadují mobilitu pro flexibilní možnosti použití, hygienickou konstrukci pro snadné a rychlé čištění nebo zvýšenou odolnost pro přesné výsledky vážení těžkého nákladu, v naší nabídce si vždy vyberete vážící paletové vozíky, které spolehlivě vyhoví všem vašim požadavkům.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Průmyslové váhy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky