automatický výdej pracovních ochranných prostředků

automatický výdej pracovních ochranných prostředků

IMA s.r.o.

 
Na Valentince 1003/1, Praha 5 - Smíchov, 150 00
 
251081097
 
IČ: 45277397
DIČ: CZ45277397
Průmyslové obory

automatický výdej pracovních ochranných prostředků

IMA s.r.o.

automatický výdej pracovních ochranných prostředků - AVEPOP
AVEPOP je zkratka pro Automatický Výdej a Evidenci Pracovních a Ochranných Prostředků. Jedná se o různé druhy chytrých automatů, které jsou vybavené identifikačním systémem a fungují jako efektivní řešení adresného výdeje pracovních potřeb a materiálu. Po identifikaci uživatele dojde k vydání pomůcky a informace o transakci se uloží do systémové paměti. Zaměstnavatel tak získává přesný přehled o reálné spotřebě. Na základě analýzy nasbíraných dat je snadné docílit snížení firemních nákladů. Díky automatům na výdej ochranných osobních pracovních pomůcek (OOPP), opatřené identifikačním systémem A3, získáte podrobnou statistiku o spotřebě vydaných pomůcek nebo jiných drobných předmětů a nářadí. Automaty na výdej OOPP mají tu výhodu, že na rozdíl od klasických výdejen mohou pracovat bez nároku na mzdu v nepřetržitém režimu 24/7. Zaměstnance obslouží po přiložení identifikační karty přesně podle jeho nároku nebo pravidel nastavených zaměstnavatelem. Automaty umíme vybavit displejem, který zaměstnance okamžitě informuje o případném překročení nastavených limitů.
SOFTWARE A3 pro automatický výdej pracovních ochranných prostředků
Integrovaný software A3 nepřetržitě sleduje stav automatu a v případě poruchy stroje nebo sítě okamžitě odesílá hlášení na zvolené e-mailové adresy. V případě potřeby je možné automatizovaně synchronizovat seznam zaměstnanců a jejich karet s jiným firemním systémem (docházkový, přístupový aj.). Pořízená data o transakcích se z automatů do řídicího PC přenáší buď sériovou linkou s připojením na COM port., nebo po LAN síti pomocí síťových převodníků.
MOŽNOSTI IDENTIFIKACE pro automatické vydávání pracovního ochranného prostředku
Naše automaty mohou fungovat s celou řadou identifikačních médií. Lze využít i karty v podniku již používané pro jiné účely (např. docházkový systém, jídelna, parkoviště, zabezpečovací systém atd.) nebo karty jiných dodavatelů. Systém je kompatibilní s bezkontaktními RFID kartami a čipy, magnetickými kartami, kartami s čárovým kódem a také kontaktními čipy DALLAS.
Sestavit systém na míru není jen tak. Pokud přemýšlíte o zavedení evidovaného výdeje pracovních pomůcek, kontaktujte nás na úvodní bezplatnou konzultaci.
automatický výdej, kontrola, distribuce a evidence pracovních ochranných pomůcek, výdej pracovních oděvů, distribuce spotřebního materiálu, evidence pracovní obuvi, pracovních rukavic, spotřebního materiálu, výdej pracovního nářadí, pracovní

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Pracovní ochranné pomůcky

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky