ventilátory s filtrem

ventilátory s filtrem - výkonné ventilátory s filtrem

Rittal s.r.o.

 
Ke Zdibsku 182, Zdiby, 250 66
 
+420 234 099 000
 
IČ: 26687356
DIČ: CZ26687356
Průmyslové obory

ventilátory s filtrem

Rittal s.r.o.

 
ventilátory s filtrem - výkonné ventilátory s filtrem pro rozvaděčovou techniku
 
Ventilátory s filtrem jsou nejjednodušším způsobem, jak odvádět ztrátové teplo z rozváděčů. Podmínkou pro použití ventilátorů s filtrem je nižší teplota vzduchu v okolí rozváděče, než je požadována uvnitř, a samozřejmě použití vhodné filtrační mřížky pro přisávání studeného okolního vzduchu nebo vytlačování horkého vzduchu z vnitřku rozváděče (podle způsobu instalace ventilátoru s filtrem).
 
Ventilátory s filtrem Rittal TopTherm jsou unikátní svojí konstrukcí. Veškeré potřebné úkony (instalace, elektrické zapojení, změna směru proudění vzduchu, výměna filtrační vložky) lze provést bez nutnosti použití nástrojů. Použitý ventilátor je diagonální, má tedy lepší charakteristiku, než běžně používané ventilátory axiální – při stejném příkonu je množství dodávaného vzduchu o 33% vyšší.
 
K dispozici jsou i ventilátory s filtrem v EMC provedení pro skříně s požadavkem na vysoké EMC krytí, nebo ventilátory s filtrem s EC motory pro zákazníky s požadavkem na ještě nižší spotřebu energie a plynulou regulaci otáček.
 
Stupeň krytí základního provedení ventilátorů s filtrem Rittal TopTherm je IP 54, přidáním jemné filtrační vložky se zvýší na IP 55. Se standardní filtrační vložkou a s přídavným krytem proti stříkající vodě dosáhneme krytí IP 56.
 
Ventilátory s filtrem Rittal TopTherm jsou k dispozici ve dvou barevných provedeních – šedá RAL 7035 a černá RAL 9005.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Ventilátory

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky