prediktivní diagnostika

LAMI KAPPA, spol. s r.o. prediktivní diagnostika - odborná prediktivní diagnostika

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

prediktivní diagnostika

 

prediktivní diagnostika - odborná prediktivní diagnostika

 

LAMI KAPPA – Spolehlivý partner pro oblast prediktivní diagnostiky

 

Prediktivní diagnostika je součástí oboru technické diagnostiky a zabývá se zjišťováním a sledováním stavu strojů různými metodami s důrazem na předpověď vývoje jejich stavu a související doporučení pro provozovatele zařízení. Prediktivní diagnostika je perspektivní oblastí, která úzce sleduje vývoj na poli technologií a zapojuje nejmodernější metody vč. například strojového učení, automatické detekce anomálií, bezdrátového přenosu dat, bezbateriového napájení a práci s velkými datovými soubory v prostředí cloudu. Prediktivní diagnostika umožňuje provozovatelům strojů snížit náklady na údržbu a zvýšit spolehlivost a bezpečnost jimi provozovaných zařízení.

 

Naše společnost LAMI KAPPA se oboru prediktivní diagnostika věnuje již více než 30 let, přičemž v této oblasti dlouhodobě spolupracujeme s renomovanými výrobci vybavení pro prediktivní diagnostiku jako jsou firmy Prüftechnik / Fluke, VMI, CTC a další.

 

LAMI KAPPA je členem Asociace technických diagnostiků ČR, v jejímž rámci je certifikována jako schválené školící pracoviště pro oblasti "Specialista vibrační diagnostiky" a "Technik diagnostik montážních a optických měření" včetně provádění praktických částí certifikačních zkoušek.

 

Pokud hledáte řešení pro prediktivní diagnostiku, jsme tu pro Vás.

Další prezentace

Vibrodiagnostika