průmyslové vrtačky

profesionální průmyslové vrtačky - průmyslové vrtačky

 
Třebízského 7, Praha 2, 120 00
 
222 250 385; 777 880 838
 
222 250 385 (fax)
 
IČ: 27192989
DIČ: CZ27192989
Průmyslové obory

průmyslové vrtačky

Profesionální průmyslové vrtačky - průmyslové vrtačky !!
Informace o produktu
Sloupové průmyslové vrtačky FLOTT jsou jedním z hlavních produktů německé firmy FLOTT. Jsou výjimečné svou vysokou kvalitou vrtání v průmyslu a dlouhou výdrží. FLOTT tyto technické požadavky spojuje s inovacemi, moderním provedením a designem. Sloupové vrtačky existují ve čtyřech řadách:
  • Řada „E“
Sloupové průmyslové vrtačky řady E jsou cenove výhodné, robustní vrtačky, které se hodí do výroby i dílny. Mají kužel ve vřetenu MK III, který umožňuje maximální výkon 35 mm. Pomocí klínového řemenu si ručně můžete nastavit otáčky. Vysoký výkon a spolehlivost při nepřetržitém nasazení ve výrobě zajišťuje třífázový motor. Maximálních otáček dosahuje typ SB E3 a to až 4000 ot./min, naopak minimální u typu E5 jsou 80 ot./min.
  • Řada „M“
Plynulou regulaci otáček průmyslových vrtaček z řady M zajišťuje variátor. U sloupové vrtačky řady M si můžete vybrat mezi ručním nebo strojním posuvem ve 3 stupních. Nejrobustnější verze řady, M5 ST, má kužel ve vřetenu MK IV, který umožňuje vrtací výkon 40mm a řezání závitů do M30. Pro různá odvětví průmyslu jsou vhodná hlavně díky svému snadnému ovládání a spolehlivosti.
  • Řada „P“
Tato řada je nejoblíbenější řada sloupových vrtaček FLOTT. Mají totiž širokou nabídku doplňkových funkcí, například modul skokového řazení, modul automatického vracení vřetena, modul lámání třísek. Je zde ruční nebo mechanický plynule nastavitelný posuv elektromagnetickou spojkou. Bezstupňovou změnu otáček zajišťuje variátor. Minimální otáčky u velikosti P40 jsou 70 ot./min. Typ PV electronic lze použít v automatizovaných linkách s elektronickým vstupem a výstupem.
  • Řada PLUS
Řada PLUS je nejmodernější řada sloupových vrtaček, které mají dotyková tlačítka ovládání a moderní otočný ovladač. Dále disponují plynulou regulací otáček, motorem s frekvenčaním měničem a LED osvětlením. Nejsilnější verze SB 23 PLUS je vybavena třífázovým motorem. Tato řada je průlomem do budoucnosti díky nejmodernější technologii ve spojení s dlouholetou tradicí firmy FLOTT.
  • Sloupové a stojanové vrtačky s převodovkou
Vrtačky této kategorie jsou speciální kategorií s výkonem, který dosahuje 50 – 70 mm. Převodovka zajišťuje plynulou změnu otáček.
  • Stroje na protlačování - FLOWDRILL
K vytvoření otvorů a závitů do tenkostěnných kovových materiálů se používá metoda tvarování otvorů protlačováním. Tímto dochází ke zvýšení počtu nosných závitů na troj až pětinásobek. Nedochází ke třískovému obrábění materiálu, který se používá pro výrobu zatížitelných spojů. Způsob tvarování otvorů protlačováním je přínosný svými nízkými náklady na závity, jejich vysokou kvalitou a spoje jsou vysoce zatížitelné. Není potřeba žádná speciální výbava ani cizí materiál. Vrtačky FLOTT s vysokým výkonem, vysokými otáčkami a kvalitou zpracování jsou nejlepší volbou pro teplelné tváření kovů technologie FLOWDRILL (FORMDRILL).

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Vrtačky

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky