vrtací stroje

vrtací stroje - vysokovýkonné vrtací stroje, nastavitelné vrtací stroje, průmyslové vrtací stroje

APJ Praha s.r.o.

 
Třebízského 7, Praha 2, 120 00
 
222 250 385; 777 880 838
 
222 250 385 (fax)
 
IČ: 27192989
DIČ: CZ27192989
Průmyslové obory

vrtací stroje

APJ Praha s.r.o.

vrtací stroje - průmyslové vrtací stroje
Speciální kategorií v sortimentu jsou vrtačky s výkonem nad 40 mm čili vrtací stroje, vrtací a frézovací stroje. Jedná se o stroje, umožňující vrtání, příp. i frézování, ať už v základním vybavení nebo s použitím zvláštního příslušenství.
Výkon vrtacího stroje dosahuje 50 - 70 mm.
Plynulá změna otáček vrtacích strojů je zajišťována převodovkou nebo elektronicky.
Vrtací stroje jsou v provedení jako sloupová, polostojanová / stojanová vrtačka.
Robusnost spojená s moderní elektronikou umožňuje vyhovět maximálním požadavkům zákazníka.
Vrtací stroje jsou hlavním produktem německé firmy Arnz FLOTT GmbH Werkzeugmaschinen. Tento specializovaný výrobce profesionálních sloupových vrtaček z německého města Remscheid využívá součástkovou základnu regionu Remscheid – Solingen k dosažení vysoce kvalitní vrtací stroje s dlouhou trvanlivostí. Sloupové vrtačky značky FLOTT užívají prestižní německé firmy, zaměřující se na kvalitu a vysoký standard svých výrobků.
Sloupová vrtačka FLOTT - najdeme v sortimentu FLOTT ve čtyřech základních řadách:
Vrtací stroje Řada „E“  -  to je robusní vrtačka pro sloupové vrtání do dílny i do výroby s kuželem ve vřetenu MK III. Otáčky jsou nastavovány ručně pomocí klínového řemenu. Třífázový motor a dlouholetá oblíbenost těchto sloupových vrtaček je zárukou vysokého výkonu a spolehlivosti při trvalém nasazení ve výrobě.
Vrtací stroje Řada „M“ – toto je sloupová vrtačka s plynulou regulací otáček pomocí variátoru. Kužel ve vřetenu zde můžeme nabídnout i MK IV.  Posuv je zde ruční nebo strojní ve třech stupních. Jednoduché ovládání a spolehlivost jsou doménou těchto sloupových vrtaček používaných nejčastěji v různých odvětvích průmyslu.
Vrtací stroje Řada „P“  - nejoblíbenější řada sloupových vrtaček FLOTT. Tyto vrtačky kromě vysokého výkonu nabízejí širokou škálu doplňkových funkcí, jako je mechanický plynule nastavitelný posuv pomocí elektromagnetické spojky, modul skokového řazení, modul lámání třísek či modul automatického vrácení vřetena do výchozí polohy.
Vrtací stroje Řada PLUS -  jedná se o nejmodernější sloupové vrtačky s jednoduchým ovládáním dotykovými tlačítky a moderního otočného ovladače, LED osvětlením, plynulou regulací otáček a motorem s frekvenčním motorem nebo v případě nejsilnější verze SB 23 PLUS s třífázovým motorem. Řada PLUS patří k nejmodernějším sloupovým vrtačkám na trhu a ve spojení s dlouholetou tradicí výkonných vrtaček FLOTT znamenají průlom do budoucnosti.
 
Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Vrtačky

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky