kalorimetrické komory

kalorimetrické komory - testovací kalorimetrické komory

ANAMET s.r.o.

 
Kováků 3210 / 26, Praha 5 – Smíchov, 150 00
 
+420 257 328 175, 720 411 485
 
+ 420 257 323 278 (fax)
 
IČ: 25652150
DIČ: CZ25652150
Průmyslové obory

kalorimetrické komory

ANAMET s.r.o.

 
kalorimetrické komory - testovací kalorimetrické komory
 
Společnost ATT vyvinula pod značkou ACS řadu standardních kalorimetrických komor schopných pokrýt prakticky všechny testovací a kvalifikační potřeby pro domácí klimatizační systémy, rozdělené i monoblokové, které fungují výhradně jako klimatizační jednotky nebo také jako tepelná čerpadla.
 
K dispozici jsou dva standardní modely kalorimetrické komory CAL12 PS a CAL20 PS, což umožňuje pracovat na domácích klimatizačních zařízeních s maximální kapacitou 12 kW a 20 kW. Zkoušky mohou být prováděny pomocí kalorimetrické komory v souladu s normou ES ISO 5151-2010, přičemž je třeba mít na paměti, že jsou velmi podobné standardům používaným v jiných průmyslových oblastech.
 
Kalorimetrické komory jsou dodávány se softwarovým balíčkem, produktem dlouholetých zkušeností v oboru, který zjednodušuje průběh testů a umožňuje okamžité čtení významných parametrů.
 
Software kalorimetrické komory, kromě zpracování dat, které umožňuje okamžité zobrazení průběhu testování, vydává zprávu shrnující dosažené výsledky a uvádějící vlastnosti testované klimatizace.
 

Angelantoni Test Technologies působí v tomto sektoru již řadu let a vyrábí mnoho typů kalorimetrických komor pro domácí klimatizaci, od těch, které byly vyvinuty v souladu s požadavky mezinárodních norem, až po vysoce přizpůsobené modely, které jsou schopny posoudit výkon a účinnost různých klimatizačních systémů.
 
Kalorimetrické komory pro měření účinnosti automobilových klimatizací tvoří další velmi specifickou kategorii. Automobilové klimatizační jednotky, charakterizované geometriemi, které závisí na vozidle, na kterém jsou instalovány, velmi často vyžadují kalorimetrickou komoru speciálně navrženou a přizpůsobenou pro daný výrobek. V některých případech výrobci automobilů také požadují možnost simulace extrémních přechodných provozních podmínek, kterým jsou klimatizažní jednotky vystaveny.
 
Rozsáhlé zkušenosti a know-how, které společnsot ATT získala, umožňují tyto složité potřeby splnit a vyrábět kalorimetrické komory a zkušební pracoviště od těch, která jsou v přísném souladu se stávajícími normami a předpisy až po prototypová zařízení pro unikátní experimenty.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Zkušební komory

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky