modulární pochozí komory

pochozí komory - modulární pochozí komory

ANAMET s.r.o.

 
Kováků 3210 / 26, Praha 5 – Smíchov, 150 00
 
+420 257 328 175, 720 411 485
 
+ 420 257 323 278 (fax)
 
IČ: 25652150
DIČ: CZ25652150
Průmyslové obory

modulární pochozí komory

ANAMET s.r.o.

 
modulární pochozí komory
 
Bez ústupků z našich vysokých standardů kvality a spolehlivosti jsme chtěli zkrátit dodací lhůty na dvanáct týdnů nebo méně a vyhnout se nákladům na vývoj a konstrukci, které jsou obvykle spojeny s komorami vyrobenými na zakázku.
 
Modulární řešení WAZZLE. Cenově výhodná modulární konstrukce se čtyřmi základními prvky klimatické komory, kterou lze kombinovat a přizpůsobit tak, aby vyhovovala většině požadavků:
 
 •      Chladicí jednotka
 •      Jednotka úpravy vzduchu
 •      Uživatelské rozhraní.
 •      Komora
 
Modulární řada pochozích komor WAZZLE obsahuje 4 modely podle jejich užitné kapacity: Compact (10 m3), Medium (16 m3), Large (30 m3) a Extra Large (40 m3).
 
Každý z těchto modelů modulární pochozí komory je k dispozici v 6 verzích podle rozměrů chladicí jednotky s výjimkou modelu Compact, který je k dispozici pouze ve 4 verzích (podrobné technické vlastnosti chladicích jednotek a výkonů viz. technický list).
 
Klikněte na obrázek níže a video si můžete prohlédnout:

Chladící jednotka modulární pochozí komory - zahrnuje chladicí zařízení a zvlhčovací systémy potřebné pro regulaci teploty a vlhkosti vzduchu. Základní provedení vyžaduje pro chlazení buď vodovodní nebo věžovou vodu.
 
Jednotka úpravy vzduchu modulární pochozí komory - výkonné ventilátory ženou vzduch v komoře přes výměníky tepla pro chlazení a odvlhčování, ohřívače a řídicí senzory před recirkulací upraveného vzduchu zpět do komory. Pro řízení se používá senzor Pt100 (teplota) a kapacitní sonda (vlhkost).
 
Uživatelské rozhraní modulární pochozí komory -  rozhraní řídicího systému je umístěno v blízkosti dveří u všech verzí pochozích klimatických komor. Rozhraní se skládá z následujících částí:
 
 •     Tlačítko nouzového zastavení.
 •     Programátor / regulátor dotykového panelu.
 •     Sériové rozhraní RS 232/422
 •     Software + osobní počítač (volitelné).
 
Komora -  prefabrikované panely z parotěsného materiálu vhodné pro vícenásobnou montáž a demontáž, interiér AISI 304, zinkovaný ocelový exteriér z modrého plastu. Tloušťka izolace: 120 mm.
 
Výhody modulárních pochozích komor WAZZLE:
 
 • Zkrácení dodací lhůty pro výrobu komor.
 • Snížení nákladů na pořízení komory.
 • Možnost využití stejné kombinace chladící jednotky komory a vzduchotechnického systému na pochozích komorách, které mají:
  •     Různé geometrie
  •     Různé rychlosti změny teploty
  •     Různé minimální a maximální teplotní limity
  •     Různé tepelné zatížení
 • Snadná montáž na místě.
 • Zařízení lze v případě potřeby snadno rozebrat, přemístit a znovu postavit.
 • Možnost modernizace nebo renovace stávajících zařízení pomocí chladící jednotky / vzduchotechnického systému /    uživatelského rozhraní bez nutnosti rozsáhlých rekonstrukčních prací.
 
Řídící systém: inovativní software
 
Modulární pochozí komory WAZZLE jsou nyní vybaveny novým softwarem All-in-One MyKratos ™, který umožňuje správu, monitorování a asistenci komory prostřednictvím mobilních a stolních zařízení s využitím WiFi, Ethernetu nebo mobilní sítě. Žádný delší hardware nebo software není požadován.
 
Modulární pochozí komora je vybavena PLC (Programmable Logic Controller), který slouží k řízení všech provozních a bezpečnostních funkcí pochozí komory.
 
Speciální zařízení se používá pro ovládání pochozí komory prostřednictvím „mobilních“ zařízení, jako jsou Tablety a Smartphony nebo pro navázání vzdáleného internetového připojení. Systém HMI se skládá z panelu na komoře a dálkového ovládání (MyKratos ™ a MyAngel24 ™).
 
Systém může současně připojit několik komor ACS v režimu clusteru a může zajistit společný dohled z jednoho místa (opce: MY KRATOS MULTICHAMBER S / W PRO MULTICHAMBER REMOTE CONTROL BY PC).
 
MyKratos ™ zahrnuje náš systém dálkové teleasistence MyAngel24 ™: Komory zůstávají připojeny ke vzdálenému serveru 24 hodin denně a jsou monitorovány provozní podmínky a případné anomálie, tak aby byla zaručena rychlejší a efektivnější servisní činnost a preventivní údržba.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Zkušební komory

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky