zkušební komory

ANAMET s.r.o. zkušební komory - průmyslové zkušební komory

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

zkušební komory

 

zkušební komory - průmyslové zkušební komory

 

Roku 1952 uvedla společnost Angelantoni Test Technologies Srl, pod značkou ACS, na celosvětový trh svoji první řadu klimatických zkušebních komor pro zkoušky materiálů, komponentů a výrobků. Rozsáhlé zkušenosti, flexibilita a špičkové technologie, to vše je již dlouhou dobu zaštítěno značkou ACS, jak v oblasti standardních, tak i speciálních zkušebních komor.

 

Jméno Angelantonibylo vždy synonymem k chladícím technologiím jak v oblasti průmyslu, tak i vědy a výzkumu. Počátek firmy Angelantoni sahá až k datu 1936, kdy byli v její Milánské továrně vyrobeny první systémy chlazení a zkušební komory. V roce 1952 vyrobila společnost Angelantoni svoji první zkušební komoru s regulací teploty a vlhkosti vzduchu. Krátce na to v roce 1953 uvedla na trh svoje první termostatické vakuové zkušební komory. Výsledkem rozsáhlého výzkumu zkušebních komor v těchto letech byla řada patentovaných technologií, které se v oblasti klimatických zkušebních komor a chladících zařízeních používají dodnes. Pod značkou ACS jsou vyráběny a vyvíjeny zařízení z oblasti klimatických zkoušek, stress screening zkoušek a vesmírných simulátorů.

 

Zkušební komory - firma Angelantoni Test Technologies Srl je držitelem certifikátu managementu jakosti ISO 9001:2000 a certifikátu environmentálního managementu ISO 14001:2004.

 

Do výrobního portfolia speciálních komor firmy ATT patří: zkušební komory pro automobilový průmysl, zkušební komory pro letectví a kosmonautiku, zkušební komory pro vědu a výzkum, speciální pochozí komory, kombinované vysoce výkonné zkušební komory, prachové zkzušební komory a simulátory deště, speciální komory pro testy baterií, zkušební komory pro testování topných těles, komory pro zkoušky přestupu tepla ve stavebnictví, tunelové pece pro tepelné zpracování a další.

 

Vyžádejte si nabídku na ATT zkušební komory.

Další prezentace

Zkušební komory