zkušební vibrační komory

vibrační komory - zkušební vibrační komory

ANAMET s.r.o.

 
Kováků 3210 / 26, Praha 5 – Smíchov, 150 00
 
+420 257 328 175, 720 411 485
 
+ 420 257 323 278 (fax)
 
IČ: 25652150
DIČ: CZ25652150
Průmyslové obory

zkušební vibrační komory

ANAMET s.r.o.

 
vibrační komory - průmyslové zkušební vibrační komory
 
ACS vibrační zkušební komory série AnyVib lze snadno propojit s mnoha různými typy budičů vibrací (šejkrů) pro vertikální, horizontální a triaxiální vibrace.
 
Velmi snadná obsluha vibrační komory - Šnekový typ zdvihacího systému umožňuje přizpůsobit zkušební vibrační komoru výšce budiče vibrací. Na vyžádání je také možné přidat horizontální pohyb. To je obzvláště cenné, pokud váš budič vibrací umožňuje jak vertikální, tak i horizontální zkoušky nebo chcete-li použít více budičů vibrací se stejnou komorou.
 
Velká flexibilita vibrační komory - Různé odnímatelné podlahy, pro vertikální a horizontální vibrace, mohou přizpůsobit vibrační komoru všem stávajícím standardním budičům vibrací. Pokud je potřeba použít vibrační komoru bez budiče vibrací na místě, je k dispozici slepá podlaha. Pohyb zkušební komory je řízen odnímatelným ovládacím panelem umístěným na pravé straně vibrační komory.
 
Standardní modely - Vibrační komory s objemy 600, 1200 a 2200 litrů; teplotní rozsah je od -70°C do 180°C, rozsah vlhkosti od 10% do 95% (v rozsahu teplot +10°C až +95°C). V nabídce jsou vibrační komory s rychlosti změny teploty: 5, 10 nebo 15°C/min.
 
Široká nabídka příslušenství pro vibrační komory - Kromě hlavního příslušenství, které je součástí základní konfigurace, mohou být vibrační zkušební komory  ACS vybaveny opčními položkami, které je přizpůsobí specifickým potřebám zákazníka.
 
Řídící systém: inovativní software

 
Vibrační komory ACS jsou nyní vybaveny novým softwarem All-in-One MyKratos ™, který umožňuje správu, monitorování a asistenci komory prostřednictvím mobilních a stolních zařízení s využitím WiFi, Ethernetu nebo mobilní sítě. MyKratos ™ a MyAngel24 ™ přímo v komoře pro snadný vzdálený přístup (včetně Wi-Fi).
 
Vibrační komora je vybavena PLC (Programmable Logic Controller), který slouží k řízení všech provozních a bezpečnostních funkcí vibrační komory.
 
Speciální zařízení se používá pro ovládání vibrační komory prostřednictvím „mobilních“ zařízení, jako jsou Tablety a Smartphony nebo pro navázání vzdáleného internetového připojení. Systém HMI se skládá z panelu na komoře a dálkového ovládání (MyKratos ™ a MyAngel24 ™).
 
Systém pro vibrační komory může současně připojit několik komor ACS v režimu clusteru a může zajistit společný dohled z jednoho místa (opce: MY KRATOS MULTICHAMBER S / W PRO MULTICHAMBER REMOTE CONTROL BY PC).
 
Aplikace MyKratos ™ Free App pro vzdálenou správu komory je k dispozici zde:
 
automatické protokolyMyKratos ™ obsahuje inovativní interaktivní asistenční systém MyAngel24 ™ (aktivace na vyžádání). MyAngel24 ™ je online diagnostický a interaktivní asistenční systém, který umožňuje řízení a monitorování testovací komory z libovolného místa. Systém zahrnuje více služeb orientovaných na zákazníka, jako jsou:
 
  • samodiagnostika vibrační komory
  • sledování stavu hlavních komponent za účelem preventivního servisu a údržby

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Zkušební komory

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky