zkušební vlhkostní komory

ANAMET s.r.o. vlhkostní komory - průmyslová zkušební vlhkostní komora, zkušební vlhkostní komory

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

zkušební vlhkostní komory

 

vlhkostní komory - průmyslové zkušební vlhkostní komora, zkušební vlhkostní komory

 

Roku 1952 uvedla společnost Angelantoni Test Technologies Srl, pod značkou ACS,  na celosvětový trh svoji první řadu klimatických zkušebních vlhkostních komor pro zkoušky materiálů, komponentů a výrobků. Rozsáhlé zkušenosti, flexibilita a špičkové technologie, to vše je již dlouhou dobu zaštítěno značkou ACS, jak v oblasti standardních, tak i speciálních zkušebních komor.

 

Jméno Angelantonibylo vždy synonymem k chladícím technologiím jak v oblasti průmyslu, tak i vědy a výzkumu. Počátek firmy  Angelantoni sahá až k datu 1936, kdy byli v její Milánské továrně vyrobeny první systémy chlazení. V roce 1952 vyrobila společnost Angelantoni svoji první zkušební komoru s regulací teploty a vlhkosti vzduchu. Krátce na to v roce 1953 uvedla na trh svoje první termostatické vakuové komory. Výsledkem rozsáhlého výzkumu v těchto letech byla řada patentovaných technologií, které se v oblasti klimatických komor a chladících zařízeních používají dodnes. Pod značkou ACS jsou vyráběny a vyvíjeny zařízení z oblasti klimatických zkoušek, stress screening zkoušek a vesmírných simulátorů.

 

Vlhkostní komory - firma Angelantoni Test Technologies Srl je držitelem certifikátu managementu jakosti ISO 9001:2000 a certifikátu environmentálního managementu ISO 14001:2004.

Další prezentace

Zkušební komory