paletkové dopravníky

paletkové dopravníky - paletkové dopravníky pro testovací linky, montážní paletkové dopravníky

 
Na Havránce 395/37, Praha 4, 143 00
 
+420 241 776 630
 
+420 241 776 631 (fax)
 
IČ: 74124226
DIČ: CZ74124226
Průmyslové obory

paletkové dopravníky

paletkové dopravníky - montážní paletkové dopravníky pro testovací linky
 
Paletkové dopravníky představují efektivní systém dopravy montovaných nebo testovaných dílů na technologických paletkách. Vesměs se paletkové dopravníky používají v sestavě montážních, popř. testovacích či zkušebních linek, kdy je zájmový díl usazen do zakládacího přípravku technologické paletky, která je nedílnou součástí paletkového dopravníku a dané pracovní operace se na dopravovaném dílu provádí automaticky nebo manuálně. Montovaný nebo testovaný díl je na paletkovém dopravníku dopravován výhradně na technologické paletce, která se pohybuje na článkovém pasu modulárního článkového dopravníku. V jednotlivých technologických krocích může být paletka s dílem na paletkovém dopravníku s vysokou přesností zastavena, přičemž plastový článkový pás pod technologickou paletkou podjíždí.
Paletky, pohybující se na paletkovém dopravníku montážní či testovací linky nemají mezi sebou žádnou vzájemnou vazbu a pohybují vůči sobě nezávisle. V místě vlastní pracovní operace je paletka zastavena stoperen a je zapozicována lokační jednotkou, která je nedílnou součástí paletkového dopravníku. Před touto lokační jednotkou je u paletkového dopravníku vesměs instalován i předstoper, který drží akumulací technologických paletek s montovaným dílem před danou pracovní operací.
Firma F System vznikla v roce 2009 na základě dlouholetých zkušeností v oblasti průmyslové automatizace, a to zejména na poli článkových a modulárních dopravníků a speciálních strojů pro usměrňování výrobního materiálového toku. V naší firmě se specializujeme zejména na paletkové dopravníky a modulární článkové dopravníky, které jsou postaveny na modulární platformě z typizovaných a standardních dílů.
Cílem firmy F System je pomáhat zákazníkům ve zvýšení jejich produktivity výroby za pomoci spolehlivých, odzkoušených, bezpečných a funkčních „modulárních článkových dopravníků „ze stavebnice“, při současném snížení zmetkovitosti, prostojů a nákladů na jejich údržbu.
paletkové dopravníky - zakázková výroba a montáž paletkových dopravníků

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Dopravníkové systémy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky