tlumiče hluku

tlumiče hluku - průmyslové tlumiče hluku

SAI ATIS s.r.o.

 
Železárenská 2842, Kladno, 272 01
 
+420 312 245 696
 
+420 312 245 697 (fax)
 
IČ: 27405443
DIČ: CZ27405443
Průmyslové obory

tlumiče hluku

SAI ATIS s.r.o.

 
tlumiče hluku - průmyslové tlumiče hluku
 
V oblasti tlumiče hluku se pohybujeme natolik dlouho, že jsme schopni provádět kvalifikovanou poradenskou činnost, která s oborem tlumení či tlumičů hluku souvisí.
 
Naše společnost nabízí prvotřídní tlumiče hluku a systémy pro tlumení hluku od prověřených dodavatelů, jak z České republiky, tak z celé Evropy. Všichni naši subdodavatelé tlumičů hluku prochází podrobným výběrem tak, abychom vám nabízeli pouze nejvyšší kvalitu a vysoce funkční výrobky z oblasti protihlukových systémů. Veškeré tlumiče hluku a protihlukové kryty navrhujeme na základě požadavku našich zákazníků nebo určujeme na základě provedené podrobné akustické studie. Tato studie a jejich vyhodnocování slouží jako podklad pro kvalifikované rozhodnutí o nejlepším možném řešení pro konkrétní zakázku na tlumiče hluku.
 
Do naší nabídky spadají efektivní tlumiče hluku páry, kulisové absorpční tlumiče hluku a rezonátorové tlumiče hluku. Tyto systémy jsou žádané a hojně využívané všude tam, kde je třeba snížit nadměrnou hlučnost ať už přímo u zdroje hluku nebo při jeho šíření.
 
Tlumiče hluku – efektivní řešení
 
V mnoha provozech a výrobnách jsou zákonem stanovené limity pro maximální hlukové hladiny, které je nutné dodržet. Zajistěte požadované hodnoty bez kompromisů s omezením výroby. Tlumiče hluku pro vás budou zároveň investicí do kvalitnějšího pracovního i životního prostředí.
 
Každá naše realizace tlumiče hluku je pečlivě navržena nejen s důrazem na efektivní okamžité řešení. Vyhněte se drahým a komplikovaným řešením. Při vypracování nabídky na tlumiče hluku se snažíme předjímat budoucí vývoj situace i finanční náročnost. S navrhovanými tlumiči hluku vám garantujeme kvalitní provedení s dlouhodobým účinkem, minimální nutnost kontrol a údržby. Rovněž volené materiály i technologický postup zohledňuje vaše finanční možnosti.
 
Disponujeme veškerou odbornou technikou i materiály. Dokážeme začlenit tlumiče hluku do jakéhokoli provozu nebo prostředí. Připravíme pro vás individuální řešení, ať už se jedná o snižování hlučnosti v provozu spalinovodů, kouřovodů, tedy v prostředí s výfukem motorů, plynových turbín a strojů s výdejem tepla, nebo vzduchotechniky. Poradíme si i v provozech s atypickou výrobou nebo požadavky. Po celou dobu projekce i instalace tlumiče hluku s vámi budeme konzultovat veškeré kroky. Jsme schopni pracovat i v náročném prostředí a s minimálním omezením vašeho provozu.
 
SAI ATIS s.r.o. vyrábí, dodává a montuje ochranné tlumiče hluku.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Průmyslová akustika

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky